Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kariéra

Jsme Internet Projekt, profesionální internetová agentura s 21letou tradicí, součást největší české IT skupiny AUTOCONT patřící do ARICOMA Group, která sdružuje přední evropské ICT firmy. Dodáváme integrovaná řešení na míru z oblasti e-commerce, webových portálů a aplikací jako jsou intranety a samoobslužné zákaznické zóny. Mezi naše klíčové zákazníky patří společnosti jako innogy, Zentiva, Gasnet, nebo Linet a další.

FRONT-END TEAM LEAD

Tech a people manažer front-end týmu

Rozvíjíme in-house front-end oddělení a hledáme nového parťáka na pozici odborného a manažerského leadera. Po technické stránce budete klíčovou osobou pro výběr a implementaci nejvhodnějších postupů a technologií používaných v našem front-end vývoji, tak aby byly neustále v souladu s aktuálními trendy ve světě i s platformami a back-end vývojem u nás.

Chci vědět více

SENIOR FRONT-END DEVELOPER

Zkušený vývojář front-endu

Hledáme zkušeného front-end developera, důležitý pilíř pro náš rozvíjející se in-house front-end tým. Stanete se jedním z klíčových vývojářů, který bude samostatně kódovat tvář našich řešení pro české i zahraniční firemní zákazníky.

Chci vědět více

.NET C# DEVELOPER

Příležitost pro seniory i juniory v oblasti vývoje webových aplikací. Zapojte se do technicky špičkového vývojového týmu, který staví řešení na míru zajímavým českým i zahraničním klientům.

Chci vědět více