Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kvůli zhoršení epidemické situace jsme nyní mimo kancelář. Pokud s námi budete potřebovat mluvit, zavolejte prosím na telefon 773 777 161 nebo mobilní čísla našich zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

Internet Projekt jako Sitecore Platinum Solution Partner

Zajistěte svým klientům webový portál, který přinese zisk a každý měsíc ušetří automatizací marketingu a služeb stovky hodin práce.

Postaráme se o správu aplikací běžících na platformách Sitecore Experience Platform (XP) a Sitecore Experience Commerce (XC) – u vás i u vašich klientů. Naše postupy fungují. I proto nám společnost Sitecore udělila status Platinum partnera.

Zajistíme provoz a rozvoj vaší Sitecore implementace

Před realizací projdeme s klientem jeho obchodní cíle, dosavadní výsledky a doporučíme vhodnou digitální strategii. Navrhneme strukturu nového portálu, postaráme se o jeho vývoj a propojení s ERP, CRM a dalšími aplikacemi klienta.

Klientovi a jeho zaměstnancům vysvětlíme ovládání administrativního rozhraní, proškolíme je ve využívání marketingových nástrojů – a poskytneme navazující konzultace.

Přečtěte si: Jak jsme pro Zentivu vytvořili portál pro lékaře a zdravotnické profesionály

Rychlá odezva i nepřetržitá podpora

Přechod od vytíženého, nadnárodního dodavatele produktů Sitecore k lokálnímu partnerovi se vám vyplatí.

Naše technická podpora je vám i vašim zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Obratem zakomponujeme požadované funkce, poradíme s ovládáním nebo například web propojíme se systémem dodavatele zboží. Nic není problém – stačí se ozvat.

Věří nám nejúspěšnější značky v ČR

Sitecore XP/XC využíváme k vývoji webových aplikací a portálů pro oborové lídry v Česku i zahraničí. Od roku 2001 jsme pomohli stovkám firem i státních subjektů. Do našeho portfolia spadá mj. vývoj:

Věnujte se svému podnikání – starosti s vývojem webu přenechte nám. Domluvme si schůzku – probereme možnosti využití Sitecore XP/XC u vás či vašich klientů a připravíme fungující digitální strategii.