Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Internet Projekt jako Sitecore Gold Solution Partner

Zajistěte svým klientům webový portál, který přinese zisk a každý měsíc ušetří automatizací marketingu a služeb stovky hodin práce.

Postaráme se o správu aplikací běžících na platformách Sitecore Experience Platform (XP) a Sitecore Experience Commerce (XC) – u vás i u vašich klientů. Naše postupy fungují. I proto nám společnost Sitecore udělila status Gold partnera.

Zajistíme provoz a rozvoj vaší Sitecore implementace

Před realizací projdeme s klientem jeho obchodní cíle, dosavadní výsledky a doporučíme vhodnou digitální strategii. Navrhneme strukturu nového portálu, postaráme se o jeho vývoj a propojení s ERP, CRM a dalšími aplikacemi klienta.

Klientovi a jeho zaměstnancům vysvětlíme ovládání administrativního rozhraní, proškolíme je ve využívání marketingových nástrojů – a poskytneme navazující konzultace.

Přečtěte si: Jak jsme pro Zentivu vytvořili portál pro lékaře a zdravotnické profesionály

Rychlá odezva i nepřetržitá podpora

Přechod od vytíženého, nadnárodního dodavatele produktů Sitecore k lokálnímu partnerovi se vám vyplatí.

Naše technická podpora je vám i vašim zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Obratem zakomponujeme požadované funkce, poradíme s ovládáním nebo například web propojíme se systémem dodavatele zboží. Nic není problém – stačí se ozvat.

Věří nám nejúspěšnější značky v ČR

Sitecore XP/XC využíváme k vývoji webových aplikací a portálů pro oborové lídry v Česku i zahraničí. Od roku 2001 jsme pomohli stovkám firem i státních subjektů. Do našeho portfolia spadá mj. vývoj:

Věnujte se svému podnikání – starosti s vývojem webu přenechte nám. Domluvme si schůzku – probereme možnosti využití Sitecore XP/XC u vás či vašich klientů a připravíme fungující digitální strategii.

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.