Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Portály, weby a mikrostránky

Zjednodušte svým editorům správu dokumentů, publikujte několika kliknutími a sami zaveďte funkce do nového redakčního systému. I bez technických znalostí a týdny trvajících konzultací s externími dodavateli.

S nástroji Sitecore Experience Platform (XP), OpenText Web Site Management či CMS Umbraco zdigitalizujeme vaše procesy, usnadníme např. administraci desítek tisíc dokumentů a multimediálních souborů nebo vám pomůžeme dostát zákonným nařízením o přístupnosti a zveřejňování obsahu.

Snadné ovládání, česká lokalizace

Vyměňte zastaralé CMS za řešení, které podporuje týmovou spolupráci a „nezadýchává“ se ani při současném přihlášení mnoha týmů. Díky intuitivnímu, českému rozhraní se redakční systém naučíte ovládat během jediného dne.

V našich řešeních u každého souboru zobrazíte historii úprav a jednotlivých verzí. Dokumenty seřadíte či odfiltrujete podle desítek odlišných parametrů, konkrétní informace a data najdete pomocí fulltextovému prohledávání obsahu.

Chcete soubory zpřístupnit vybraným zaměstnancům? Žádný problém. Vytvořte okruhy uživatelů a přidělte jim práva k editaci, prohlížení dokumentů – nebo jim přístup k dokumentům zamezte.

Přečtěte si: Jak jsme Finanční správě novým portálem pomohli splnit zákonná nařízení 

Sjednocení informací, vícejazyčné verze

Sitecore XP, OpenText i Umbraco shromažďují informace z odlišných zdrojů do jednotného rozhraní. Dostupná data mohou administrátoři vložit do nového dokumentu, využít k úpravě interních procesů nebo je archivovat pro pozdější použití.

CMS využijete i ke koordinaci překladu dokumentů pro cizojazyčné verze portálu. V administrativním rozhraní přiřadíte odpovědným redaktorům úkoly, dohlédnete na jejich plnění i publikaci přeložených článků.

Integrace s aplikacemi třetích stran

Zvolené CMS propojíme s jakýmkoliv softwarem. Rychlou integrací systémů SAP, K2, Helios, Microsoft Dynamics 365 a dalších zautomatizujete své administrativní nebo obchodní aktivity.

Přečtěte si o portálových řešeních GasNet, Dlubal Software či Zentiva.

Zavedení nové obsahové platformy zjednoduší život vašim zaměstnancům i klientům. Domluvme si schůzku – provedeme analýzu přístupnosti a použitelnosti aplikací ve vaší organizaci a Sitecore XP nebo OpenText vám předvedeme v akci.

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.