Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Omnichannel a multichannel

Co kdyby vaši klienti své žádosti vyřídili online z pohodlí domova a vy byste při jejich zpracování ušetřili desítky hodin? Co kdyby místo návštěvy pobočky stačilo vyplnit formulář v aplikaci?

Pomocí nástroje Sitecore Experience Platform (XP) vaše služby zdigitalizujeme, propojíme je s firemním ERP nebo CRM systémem – a automatizací marketingu vám pomůžeme získat více poptávek.

Od papírování k omnichannelu

Digitalizací zákaznické podpory, vyřizování dokumentů a zakládání účtů ušetříte své klienty zdlouhavého cestování a čekání ve frontě. Vše zařídí několika kliknutími.

Propojením služeb s aplikacemi a marketingovými kanály spokojenost zákaznických ještě zvýšíte. Sjednocenou komunikací se například výzva k dokončení registrace či využití slev dostane ke klientovi přes sociální sítě, e-mail – nebo jakýkoliv další kanál. 

Se Sitecore XP získáte přehled o preferencích každého zákazníka. Zjistíte, kolik času na vašem webu strávil, jaké stránky navštívil – a desítky dalších informací, ze kterých sestavíte jeho behaviorální profil. Ten využijete pro lepší zacílení své nabídky a navýšení konverzí. 

Přečtěte si: Jak digitální transformace přinesla innogy 40% nárůst poptávek

Integrace s vaším ERP nástrojem

Sitecore Experience Platform si rozumí s jakoukoliv ERP aplikací – včetně systémů SAP, Helios, K2, Microsoft Navision nebo Microsoft Dynamics 365. Jejich propojení se Sitecore XP vám umožní automatizovat většinu zákaznických aktivit. Vaši zaměstnanci se budou moci věnovat důležitějším činnostem. Sjednání schůzky na pobočce nebo např. ověření stavu skladových zásob obstará místo pracovníka výpočetní technika.

Personalizací ke skvělým výsledkům

Sitecore XP analyzuje chování návštěvníků a automaticky je řadí do předem definovaných skupin. Jednotlivým segmentům pak nástroj upravuje obsah webu na míru a zobrazuje jim informace, které hledají; například nabídku zboží, které shání – nebo návod na založení účtu online.

Doručte každému uživateli personalizovaný obsah – třeba slevu na zboží v opuštěném košíku – a sledujte, jak vaše konverze rostou o desítky procent.

Řešení, které funguje

Jsme si jisti, že Sitecore XP pomůže zlepšit i vaše obchodní výsledky. Domluvme si schůzku. Rádi nástroj předvedeme v akci – přímo ve vaší firmě.

Podíváme se na potenciál digitalizace vašich služeb, provedeme audit digitálních aktivit a prozradíme, kolik času transformací ušetříte.