Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Intranet a extranet

Zrychlete komunikaci se svými klienty, ulehčete zaměstnancům výměnu dokumentů a zpráv. S privátním webovým portálem oddělíte citlivé informace od veřejných, zlepšíte vztahy na pracovišti i se zákazníky a ušetříte hodiny času.

Intranet či extranet pro vás vyvineme pomocí nástroje Sitecore Experience Platform (XP) či Umbraco. Postaráme se o propojení s interními systémy, přidáme funkcionality dle vašeho přání a dohlédneme na soulad portálu s nařízením GDPR.

Přehledný firemní portál

Zbavte své pracovníky přeplněných e-mailových schránek. S intranetem získáte prostor například pro plánování akcí, sdílenou komunikaci, sledování docházky nebo rychlé přeposílání dokumentace.

Zavedením podnikového portálu svým zaměstnancům také usnadníte práci z domova. K dokumentům se dostanou přes internet – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Přečtěte si: Planeta innogy – sociální síť, která usnadňuje sdílení dokumentů a pomáhá potřebným

Přímá linka pro klienty

Sdílejte se svými zákazníky citlivá data bezpečnou, pohodlnou cestou. Extranet zrychlí vyřizování jejich požadavků, zpřístupní jim brožury a ceníky ke stažení a vám zjednoduší komunikaci s dodavateli.

Portál propojíme s vaším CRM systémem a automatizujeme například zpracování objednávek nebo vystavování faktur a jejich zasílání. S extranetem získáte významnou konkurenční výhodu a zákaznické podpoře ušetříte práci.

Funkcionality na míru

Webový portál rozšíříme o požadované funkce a integrujeme jej s vaším ERP nástrojem, skladovým softwarem a kterýkoliv dalším firemním systémem. Během několika sekund například zpracujete objednávku, objednáte právě vyprodané zboží nebo domluvíte schůzku s dodavatelem.

Podívejte se na některá řešení řešení extranetu pro Linet či intranet pro Finanční správu.

Privátní webový portál zjednoduší práci vám i vašim klientům. Domluvme si schůzku – provedeme analýzu přístupnosti a použitelnosti aplikací ve vaší organizaci a prozradíme vám, jak vám zavedení extranetu nebo intranetu usnadní život.

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.