Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

E-shopy a e-commerce řešení

Každý návštěvník vašeho webu s sebou přináší informace, které jsou klíčem k vyššímu obratu. Přejděte od dohadů k jasným faktům. Zjistěte, co vaše klienty zajímá a jaký obsah vám přináší největší zisk.

Pomocí Sitecore Experience Commerce (XC) vám pomůžeme personalizovat obsah a navýšit konverze o desítky procent. Automatizací marketingu a propojením redakčního systému s ERP a CRM systémem ušetříme vašim pracovníkům hodiny času.

Poznejte své klienty a vynikněte

Na upoutání návštěvníkovy pozornosti máte jen několik sekund. Nestřílejte naslepo. Sitecore XC zanalyzuje chování uživatelů, rozdělí je do segmentů – a ihned nabídne obsah, který jednotlivé návštěvníky zajímá a přináší nejvíc zákazníků. Vše nastavíte několika kliknutími a bez pomoci vývojářů.

O každém kroku svých návštěvníků budete mít dokonalý přehled. Platforma přizpůsobí vzhled webu a nabídku také podle nákupní historie zákazníka a promění váš obsah ve výkonný prodejní nástroj.

Funkcionality na míru

Přestaňte se trápit omezenou funkčností „krabicových“ redakčních systémů. Nový CMS vám upravíme na míru. Rozšíříme jej třeba o funkci managementu skladových zásob, přidáme modul pro objednávku zboží přímo z prodejny nebo web spárujeme s platebními branami po celém světě.

Samozřejmou součástí CMS je funkce A/B a multivariantního testování obsahu či nákupního procesu a zobrazení podrobných statistik ke všem kampaním.

Přečtěte si: Od obyčejného webu k dokonalému zákaznickému prožitku: B2B e-shop Samohýl Group mění pravidla trhu 

Integrace s nástroji třetích stran

Sitecore Experience Commerce bez problémů propojíme s jakoukoliv aplikací či nástrojem vašich dodavatelů. Integrací systémů SAP, K2, Helios, Microsoft Dynamics 365 a dalších zautomatizujete většinu obchodních aktivit a svým zaměstnancům ušetříte hodiny času.

Podívejte se na některé naše e-commerce řešení pro klienty:

Pumpa - B2B/B2C e-commerce.
SIKO koupelny - e-commerce s personalizací.
Samohýl Group - e-commerce s personalizací.

Špičkový nástroj pro špičkové podniky

Se Sitecore XC získáte zásadní konkurenční výhodu. Domluvme si schůzku – nástroj vám předvedeme v akci přímo ve vaší společnosti.

Zhodnotíme stávající podobu vašeho e-shopu, navrhneme vhodné úpravy a prozradíme, co vše vám Sitecore Experience Commerce přinese.

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.