Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Digitální strategie a konzultace

Zhodnoťte své investice do platformy Sitecore na maximum. Proměňte ji ve výkonný marketingový nástroj: zvyšte obrat své firmy o desítky procent, zjednodušte svou administrativu. Nebo ji využijte k digitalizaci služeb – a ušetřete zákazníkům hodiny čekání ve frontách.

Vysvětlíme vám funkce Sitecore Experience Platform (XP) i Sitecore Experience Commerce (XC), provedeme vás nastavením a ovládáním. Od roku 2010 jsme certifikovaným partnerem společnosti Sitecore – a největším českým expertem na jejich technologie.

Od implementace k data-driven marketingu

S promyšlenou digitální strategií vystřelíte svůj byznys ke hvězdám. Sestavíme ji společně: zhodnotíme plány vaší firmy, nastavíme obchodní cíle a způsob jejich měření a vyhodnocování. A poradíme, jak jich pomocí Sitecore XP/XC dosáhnout.

Kromě toho:

  • propojíme portál s ERP, CRM a dalšími aplikacemi,
  • zajistíme vývoj nezbytných funkcionalit,
  • postaráme se o strukturu nového webu a jeho vývoj.

Pomůžeme vám nastavit segmentaci a personalizaci, zautomatizujeme marketingové funkce. A nakonec vás naučíme chování uživatelů sledovat, měřit účinnost reklam – a sdělení dále optimalizovat.

Konec závislosti na jednom dodavateli

Využitím produktů Sitecore chráníte své investice do digitálního rozvoje. S klienty jednáme narovinu – stavíme na dlouhodobém vztahu, zajišťujeme servis.

Pokud vám i přesto nebudou naše služby vyhovovat, můžete bez problému přejít k jinému implementačnímu partnerovi Sitecore. Úpravu portálu vystavěného na Sitecore XP/XC zvládnou stovky certifikovaných agentur po celém světě.

Přečtěte si: Jak digitální transformace přinesla innogy 40% nárůst poptávek 

Zkušenosti z více než 350 projektů

V Česku a na Slovensku jsme největším odborníkem na produkty společnosti Sitecore. Od roku 2001 jsme pomohli stovkám firem státních subjektů. Naše portfolio mj. zahrnuje vývoj:

Pomůžeme i vám. Domluvme si schůzku – provedeme audit stávajícího využití Sitecore XP/XC a nasměrujeme vás k fungující digitální strategii.

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.