Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání


AC PIM

Udržujte bohaté strukturované informace o svých produktech na jednom místě, vytvářejte verze pro další kanály a spolupracujte efektivně s kolegy i dodavateli v jednom prostředí. A to vše komfortně mimo ERP.

  • Katalog produktů, filtry a atributy
  • Importy, exporty a integrace externích databází
  • Zdroj dat pro všechny kanály
  • Externí přístupy pro dodavatele
  • Hromadné operace
  • Provoz v cloudu

Proč Product information management

Díky omichannel komunikaci přibývají požadavky na množství a varianty dat. Dnes už nestačí mít k produktu univerzální titulek, popisek a fotku. Je zapotřebí připravit varianty pro web, mobilní aplikaci, tisk, sociální sítě, online kampaně atd. V každém kanálu může mít stejná informace více variant, fotografie nebo video různé formáty a velikosti.

Nyní můžete spravovat data z jednoho místa, mít je strukturovaná a připravená poskytnout dalším systémům. Zbavíte se tak závislosti na ERP a jiných systémech, které nejsou určeny pro správu produktových informací.

Můžete do něj dát přístup dodavatelům, aby si data o svém portfoliu produktů spravovali sami. Ušetříte tak čas svých lidí, kteří tyto informace museli přepisovat z nepřehledných dokumentů. Můžete integrovat další externí databáze, automatizovat update informací a mít je stále aktuální.

acpim1

Co vám přinese AC PIM

  1. Konec interní režie, hledání dokument po úložištích a e-mailových schránkách kolegů. Místo chaosu - jedno centrální místo a systémová práce.
  2. Nebudete muset ve firmě přepisovat informace o produktech z nejrůznějších klientských materiálů. Přenesete totiž administrativu na dodavatele, který bude vyplňovat potřebné informace z přiděleného přístupu.
  3. Absolutní kontrola nad kvalitou dat.
  4. Centralizace. Konec tříštění informací do více systémů, snížení závislosti na ERP a náročných customizací.
acpim2

Implementace přesně pro vaše potřeby

Máte specifický požadavek na funkcionalitu? Chtěli byste AC PIM rozšířit tak, aby lépe plnil vaší potřebu? Není problém, umíme vám připravit implementaci na míru a systém upravit nebo rozšířit. Díky našemu vlastnímu vývojovému týmu nejsme nijak omezeni a rádi navrhneme řešení i pro vás.
acpim3

Otázky a odpovědi

 

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.