Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Zentiva
Zentiva.de

Farmaceutický koncern Zentiva u nás v létě 2017 poptal migraci webového portálu pro německý trh. Díky úzké spolupráci s českým a německým týmem zadavatele jsme nakonec místo migrace vytvořili nový portál na platformě Sitecore XP. Společnosti jsme pomohli splnit zákonná nařízení a zjednodušit navigaci v produktovém katalogu.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • .NET vývoj
  • Migrace obsahu
  • Dlouhodobý servis

Integrace německé platformy DocCheck

Do nového portálu jsme pomocí platformy Sitecore XP zavedli možnost oddělit odborné informace pro zdravotnické profesionály od obecných údajů pro laiky – důslednou segregaci vyžaduje německá legislativa. Odborný obsah je viditelný jen pro registrované uživatele. Ověření identity lékařů, farmaceutů a dalších profesionálů probíhá přes integrované přihlášení na profesní sociální síť DocCheck.

Zentiva DocCheck integrace

Produktový katalog

Pro správu produktového katalogu využívají redaktoři a zákaznická podpora CMS vytvořený dle požadavků Zentivy. V katalogu najdou zdravotničtí profesionálové a obchodní partneři hledaný podle názvu, obsažené účinné látky a dalších atributů. Portál zajišťuje i možnost úpravy produktové dokumentace (např. příbalových letáků) a fotografií (tzv. packshots).

Zentiva DE produktový katalog

Vzhled portálu

Grafický design a šablony jsme převzali ze stávajícího řešení a nasadili je na novou instanci Sitecore XP.

Zentiva DE portál grafika

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.