Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

wissner-bosserhoff
Linet Group

Pro německou společnost wissner-bosserhof, která patří do skupiny LINET Group jsme na platformě Sitecore XP vytvořili rozsáhlý firemní portál, který prezentuje kompletní portfolio produktů a služeb společnosti.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • Integrace ERP
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • Migrace obsahu
  • Dlouhodobý servis

Sdílený katalog produktů

Protože portál wi-bo.com není jediným projektem na platformě Sitecore XP, který jsme pro skupinu LINET Group realizovali, využívá tzv. sdíleného katalogu produktových dat. Ten je zdrojem produktových dat pro všechny weby společnosti, které na platformě Sitecore XP běží. Od microsites přes interní web aplikace jako např. Extranet až po hlavní webové prezentace společnosti. Jeho struktura je vytvořena v Sitecore XP vytvořena na míru a plně respektuje rozmanitost produktů. 
Sdílený katalog produktů

Rozšíření platformy Sitecore XP

Speciálním požadavkem redaktorů, kteří pracují v CMS, byla možnost pohodlného umisťování popisů funkcí a výhod produktů přímo do jejich fotografií, které jsou zveřejněné na webu. Zastaralé řešení, kdy museli redaktoři zadávat umístění bodu v obrázku pomocí systému souřadnic,  jsme nahradili naším rozšířením uživatelského rozhraní platformy Sitecore XP, kde stačí pouhým kliknutím vybrat umístění přímo ve fotografii, dopsat text a záznam vypublikovat. 
Rozšíření platformy Sitecore XP

Vzhled portálu

Grafickou podobu portálu si zajistil zákazník sám a my jsme se postarali o vytvoření šablon a jejich implementaci do Sitecore XP.

www.wi-bo.de

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.