Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kvůli zhoršení epidemické situace jsme nyní mimo kancelář. Pokud s námi budete potřebovat mluvit, zavolejte prosím na telefon 773 777 161 nebo mobilní čísla našich zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

Sberbank
Sberbank.cz

Novou webovou prezentaci pro společnost Sberbank CZ jsme vytvořili na platformě Sitecore 9 během pěti měsíců. Web obsahuje informace o společnosti Sberbank CZ, o nabízených produktech a díky propojení na interní systémy banky i denně aktualizovaný kurzovní lístek nebo seznam poboček s aktuálními informacemi ke každé z nich.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • Integrace ERP
  • Front-end vývoj
  • .NET vývoj
  • Migrace obsahu
  • Dlouhodobý servis

Možnost správy obsahu do nejmenšího detailu

Nový design webu, který byl dodán ze strany Sberbank CZ, obsahuje velké množství různých vizuálních prvků. Všechny jsme v Sitecore implementovali do tzv. komponent a umožnili tak redaktorům webu editovat v Sitecore prakticky jakýkoliv viditelný obsah. Od bannerů a jednoduchého odstavcového textu až po složitější struktury jako srovnávací tabulky produktů, úvěrové a spořící kalkulačky a formuláře.
Sberbank

Denní aktualizace dat kurzovního lístku

Důležitou součástí webové prezentace je kurzovní lístek, který je platný vždy jeden den a je tedy nutná jeho každodenní aktualizace z interních systémů banky. Historické hodnoty kurzů jednotlivých měn jsou archivovány v Sitecore a návštěvníci webu si je mohou v případě potřeby kdykoliv zobrazit. Třeba i několik let nazpět.
Sberbank

Vždy aktuální data z poboček

Sberbank CZ disponuje na území České republiky více než čtyřiceti pobočkami, hypotečními a firemními centry. Detailní data o všech pobočkách jsou denně aktualizována z interního systému banky. Návštěvníci webu tak mohou kdykoliv zjistit, zda byly aktualizovány kontaktní údaje konkrétní pobočky nebo zda není pobočka, např. z důvodu rekonstrukce, momentálně uzavřena.
Sberbank

Vzhled webové prezentace

Grafická podoba byla navržena interním týmem banky a my jsme se postarali o její nakódování do podoby webových stránek.

Sberbank