Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Samohýl Group
Zvěrokruh

Zvěrokruh je jedním z největších tuzemských e-shopů se zaměřením na potřeby pro domácí mazlíčky. Provozuje i několik desítek kamenných prodejen, ve kterých si klienti mohou objednané zboží osobně vyzvednout. E-commerce řešení spravujeme od roku 2014.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • Informační architektura
  • Front-end vývoj
  • .NET vývoj
  • Integrace CRM
  • Integrace ERP

E-shop s personalizací

Vzhledem k vysoké konkurenci v oblasti online pet shopů jsme při vývoji e-shopu vsadili na vysokou míru personalizace obsahu. Díky využití platformy Sitecore XP reaguje web na zákazníkovo chování a předkládá mu články a videa, která jej zajímají. Personalizaci využívá i modul Sitecore Email Campaign Manager, který uživatele segmentuje do zájmových skupin. Každé z nich zasílá newsletter s odlišným obsahem.

Zvěrokruh e-shop

Integrace cenových porovnávačů

Krátce po spuštění e-shopu jsme nabídku Zvěrokruhu propojili s platformami Heureka.cz, Zbozi.cz a Google nákupy. Velká část zákazníků Zvěrokruhu přichází právě z těchto srovnávačů. Dobrým obchodním výsledkům pomáhá pozitivní hodnocení od ostatních uživatelů a certifikát „Ověřeno zákazníky“, který Zvěrokruh získal od Heureky.

Zvěrokruh e-shop integrace

Integrace s ERP Microsoft Navision

B2C řešení jsme propojili s ERP systémem Microsoft Navision. Integrace umožňuje ověřit aktuální stav skladových zásob, synchronizovat nabídku e-shopu s produktovým katalogem nebo zadat objednávku do ERP systému. Do e-shopu jsou z ERP implementovány také věrnostní program, bonusové produkty či slevová schémata.

Zvěrokruh e-shop integrace s ERP

Grafická podoba e-shopu

Zvěrokruh e-shop domovská obrazovka

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.