Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pumpa
B2B/B2C e-shop

Pro společnost Pumpa (přední český prodejce čerpadel a jejich servisu) jsme ve spolupráci s Autocontem vyvinuli B2C a B2B portál, který zákazníkovi umožňuje rychlý a přehledný nákup. Přehledně zobrazuje podrobné informace o zboží a jeho variantách. Po registraci má klient k dispozici přehled objednávek a dokladů.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • Informační architektura
  • UX and design
  • Front-end vývoj
  • .NET vývoj
  • Integrace ERP

Katalog a varianty produktů

Specifikem výrobků společnosti Pumpa je vysoká variabilita produktů se značným počtem parametrů. Většina produktů má mnoho technických variant, a proto byl kladen velký důraz na přehlednost zobrazení usnadňující zákazníkovi jednoduchý  a správný výběr vhodného výrobku.
E-shop Pumpa

Porovnání produktů a 3D zobrazení

Kromě běžné funkcionality na porovnání podobných produktů, zákazník ocení přehledně zobrazené porovnání parametrů různých variant jednoho produktu a to přímo na kartě produktu. Pro lepší představu zákazníka disponuje nový e-shop také 3D zobrazením vybraných produktů. Pokud zákazník uchopí produkt a pohybuje myší, vidí produkt ze všech stran. 
 
Pumpa 3D Visualization

Uživatelský účet

Klienti společnosti Pumpa jsou rozděleni na B2B a B2C zákazníky, obě skupiny se mohou snadno zaregistrovat a využívat veškerých výhod, které jim přináší uživatelský účet. Každý registrovaný uživatel tak získá přehled o historii objednávek a všechny dokumenty spojené s nákupem na jednom místě. Uživatelský účet je propojen s ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.
Pumpa customer zone

Vzhled e-shopu

Součástí projektu bylo i vytvoření grafické prezentace e-shopu.

Pumpa e-shop

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.