Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Linet Group
Extranet

Pro společnost Linet Group jsme vytvořili extranetovou webovou aplikaci, do které jsme integrovali data z ERP systémů K2 a SAP. Dvojjazyčná aplikace slouží globální síti partnerů LINET Group; ti zde mají např. přístup k detailní technické dokumentaci všech produktů.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • Integrace ERP
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • UX and design
  • Dlouhodobý servis

Extranet s integrací dat

Informace z K2 i SAP jsme do prostředí extranetu integrovali pomocí platformy Sitecore XP. Servisní technici si i v terénu mohou kdykoliv vyhledat technickou dokumentaci konkrétního produktu. Díky synchronizaci produktového katalogu s ERP systémy má pracovník k dispozici aktuální data. Vedle toho může skrze aplikaci řešit objednávky náhradních dílů či reklamace výrobků.
Linet Extranet integrace

Efektivní správa newsletterů

Rozesílání emailů hraje v marketingové strategii Linet Group nezastupitelnou roli. Pracovníkům marketingu jsme pomocí nástroje Email Experience Manager od Sitecore vytvořili systém pro snadné vytváření a rozesílání newsletterů, segmentaci kontaktů a správu databáze. Zaměstnanci odeslané newslettery najdou v archivu – a díky podrobným statistikám další kampaně naplánují mnohem efektivněji.
Linet Extranet Sitecore e-mailový klient

Firemní informační kanál

V prostředí extranetu najdou zaměstnanci mj. informace k organizaci, databázi kontaktů na spolupracovníky nebo firemní kalendář. Součástí je také modul pro elearning a vzdálené školení.
Linet Extranet Firemní komunikace

Vzhled portálu

Extranet jsme navrhovali od základu, tedy včetně UX designu a grafiky.

Linet Extranet

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.