Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

innogy
Přepis energií

Webová aplikace Přepis energií, založená na platformě Sitecore, usnadňuje přihlašování a odhlašování odběru energií; po jejím spuštění vzrostl počet nových leadů o 40 % a počet dokončených přepisů o 28 %. Zavedením marketingové automatizace a personalizace se počet dokončených přepisů zvýšil o dalších o 12 %.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • Informační architektura
  • Integrace ERP
  • UX and design
  • Front-end vývoj
  • .NET vývoj

Aplikace s integrací dat

Důležitou součástí aplikace je online ověřování zákaznických dat z ERP softwaru SAP. Přímé napojení webové aplikace na služby ARES firemním zákazníkům energetické společnosti zjednodušuje vyplňování formulářů. Rezervaci schůzky v zadaném termínu zajišťuje aplikace propojením s vyvolávacím systémem na pobočkách.

innogy Přepis energií web integrace ARES

Marketingová automatizace

Přestože je proces přihlášení/odhlášení energetických služeb maximálně zjednodušený, využívá innogy k hladkému dokončení procesu marketingovou automatizaci. Umožňují ji nativní marketingové funkcionality platformy Sitecore XP, které jsme do aplikace zavedli.

Využitím automatizovaných scénářů se míra úspěšného dokončení přihlášky/odhlášky dále zvyšuje.

Marketingová automatizace

Získaná ocenění

Webová aplikace innogy neušla pozornosti společnosti Sitecore. V roce 2016 jsme za její vývoj v rámci soutěže Sitecore Experience Awards obdrželi ocenění v kategorii Contextual intelligence: Digital innovation.

Ocenění SEA 2016

Úvodní stránka

Webová aplikace Přepis energií slouží i jako nový akviziční kanál.

Přepis energií web

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.