Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

innogy
innogy Kariéra

Webová prezentace, která představuje společnost innogy jako zaměstnavatele a zobrazuje nabídku volných pracovních míst. Vytvořili jsme ji na platformě Sitecore XP a integrovali s náborovou aplikací Teamio.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • Dlouhodobý servis

Personalizace, context marketing i analytika

Na relevanci zobrazovaného obsahu pro různé uživatele klade innogy veliký důraz a proto jsme na společném workshopu navrhli strategii, jak pomocí Sitecore XP personalizovat obsah na základě různých kritérií. Základem je personalizace stránek podle kampaňových návštěv z placených kanálů jako Google Adwords, Seznam Sklik nebo Facebook. Jiným kritériem je zájem návštěvníka o konkrétní pracovní kategorii. Strategie obsahovala i návrh aktivit, cílů a událostí, které jsou v Sitecore Experience Analytics měřeny a vyhodnocovány. 
Personalizace, context marketing i analytika

Integrace náborové aplikace Teamio

Významnou částí webové prezentace innogy Kariéra je nabídka volných pracovních míst, která je pravidelně synchronizována z náborové aplikace Teamio. V té probíhá zadávání a správa volných míst a platforma Sitecore XP data přebírá a prezentuje na webu. Uživatelé mohou rychle zobrazovat vybraná volná místa na základě filtru podle oboru, lokality nebo úvazku a reagovat zasláním CV nebo přeposlat nabídku známému e-mailem. Nové volné pozice lze e-mailem i pravidelně odebírat.
Integrace náborové aplikace Teamio

Modulární design

Stránky innogy Kariéra jsou sestaveny ze samostatných komponent, které jsme vytvořili v Sitecore XP tak, aby je bylo možné využít napříč všemi webovými projekty. Z pohledu designu se díky tomu daří dodržovat jednotný vzhled podle brand manuálu a z pohledu redaktorů to přináší větší pohodlí při správě obsahu. 
Modulární design

Vzhled portálu

Grafickou podobu portálu si zajistil zákazník sám a my jsme se postarali o vytvoření šablon a jejich implementaci do Sitecore XP.

innogy Kariéra