Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

HET
B2C web, B2B e-shop a PIM

HET spol. s r.o. je ryze českou výrobně obchodní společností a řadí se mezi největší tuzemské výrobce nátěrových hmot. Na CMS platformě Umbraco jsme postavili B2C web s katalogem produktů a vyhledávačem partnerských prodejen a B2B e-shop s prodejem kompletního sortimentu. Součástí implementace je naše vlastní cloudová aplikace AC PIM poskytující správné produktové informace do obou webových řešení.

Poskytnuté technologie a služby

  • Informační architektura
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • Integrace ERP
  • Dlouhodobý servis

AC PIM – jedno místo pro produktové informace

Potřeba centrální správy produktových informací vedla k implementaci naší vlastní cloudové aplikace AC PIM, která poskytuje produktová data do B2C katalogu i B2B e-shopu. Díky tomu existuje pro všechny technické specifikace, marketingové texty i soubory a obrázky jedno místo pravdy, které zajišťuje vždy správné informace na webu i v e-shopu.
Het web navigace

B2C web s katalogem produktů

Hlavní částí webu HET je katalog produktů obsahující vzorníky barev pro tónovací barvy i nástroj pro výpočet spotřeby tónovacích barev podle plochy a požadovaného odstínu. Uživatel má možnost si spočítat spotřebu jak základní barvy, tak barvy tónovací a požadovaný odstín si připravit sám. Díky vyhledávači prodejních míst snadno nalezne partnerskou prodejnu, autorizovaný e-shop nebo tónovací centrum.

Het web navigace

B2B e-shop integrovaný s IS Helios

Rychlý B2B prodejní portál s množstvím dat načítaných integrací s ERP systémem Helios. Individuální ceníky, online stavy zásob, simulace objednávky před odesláním, detail zákazníka s přiřazením skladu, objednávy, dodací listy, daňové doklady. To vše je předmětem integrace s IS Helios, která umožňuje plně digitalizovaný B2B prodej.
Het web navigace

 
Het web

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.