Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Hempel
#keepintouch microsite

Dánská společnost Hempel celosvětově vyrábí a prodává nátěrové hmoty pro průmyslové použití. V rámci příprav na směrnici GDPR u nás poptala vytvoření microsite která pomáhá rozšiřovat databázi ověřených a legálně získaných kontaktů pro marketingové kampaně.

Poskytnuté technologie a služby

  • UX and design
  • Sitecore XP
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • Dlouhodobý servis

Bezproblémová integrace

S projektem informační microsite s možností registrovat se jako odběratel marketingových sdělení nás oslovila česká pobočka nadnárodní firmy Hempel. Protože bylo nutné zprovoznit námi vytvořenou microsite v již běžící instanci Sitecore, kde je umístěn korporátní web Hempel, bylo nutné zkoordinovat postup s dánským dodavatelem a minimalizovat tak riziko technického konfliktu mezi projekty. Vyvinout a nasadit microsite do "cizího" prostředí se povedlo během jednoho měsíce.

#keepintouch microsite

19 jazykových verzí

Kampaň na reaktivaci a získání nových kontaktů byla skutečně rozsáhlá a microsite bylo nutné připravit v devatenácti jazykových verzích. Díky platformě Sitecore XP, která je standardně připravena na vícejazyčné projekty to byla otázka dnů. Lokalizovaný je nejen web, ale i potvrzující maily, které jsou uživatelům odeslány po registraci a potvrzení e-mailové adresy.

#keepintouch microsite

Grafický design microsite

#keepintouch microsite

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.