Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Gasnet
Firemní webový portál

Pro největšího distributora zemního plynu v ČR GasNet jsme vytvořili nové korporátní webové stránky a microsites, které odpovídají moderním trendům a především přehledně prezentují informace pro různé skupiny uživatelů.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • Dlouhodobý servis
  • Migrace obsahu

Rychlá navigace k řešení problému

Uživatel přichází na web s požadavkem a často nezná správnou terminologii a ani oblast. V sekci „Potřebuji vyřídit“ nebo „Žádosti a smlouvy“ může jednoduše vyhledávat a filtrovat, dokud nezíská potřebnou informaci často zobrazenou v jednotlivých krocích postupu. Návrh rozložení informací a sitemapy byl jedním z klíčových bodů projektu.

Gasnet Website

Portál pro specifické skupiny uživatelů

Na stránky přicházejí rozdílní uživatelé s různými potřebami např. stavaři či developeři, techničtí pracovníci se zájmem o distribuční soustavu, koncoví odběratelé plynu, partneři pro výstavbu nebo novináři.  Všichni se snadno dostanou k požadovaným informacím, které jsou prezentovány jednoduchým a pochopitelným způsobem pomocí postupů.
Gasnet Website

Aplikace, portály, formuláře

Na webu se nachází několik aplikací týkajících se převážně distribuce plynu a jeho technických parametrů. Prezentace je úzce provázána s portály DPO pro dodavatele a PDS pro velkoodběratele plynu. I tyto stávající portály v blízké době budeme nahrazovat novou moderní podobou.
Gasnet Website

Součástí projektu byl zákazníkem dodaný grafický design portálu.

Gasnet portál

Zaujala vás naše řešení realizovaná na technologii Sitecore nebo OpenText?

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.