Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

innogy
CNG.cz

Pro energetickou společnost innogy jsme vyvinuli webový portál CNG.cz, poskytující informace k provozu vozidel na stlačený zemní plyn (CNG). Po registraci na web získá zákazník např. přehled aktuálních cen paliva nebo možnost naplánovat si trasu k nejbližší čerpací stanici.

Poskytnuté technologie a služby

  • Sitecore XP
  • .NET vývoj
  • Front-end vývoj
  • UX and design
  • Dlouhodobý servis
  • Migrace obsahu

Aktuální ceny CNG

Aby informace na webu cng.cz uživateli přinášely užitek, musí v reálném čase zprostředkovat aktuální ceny CNG, otevírací dobu a kontaktní informace jednotlivých čerpacích stanic. Web, který jsme vystavěli na platformě Sitecore XP, je propojen se systémem zadavatele a pravidelně automaticky aktualizuje prezentovaná data.

CNG tankování

Využití Google Maps

Důležitou součástí portálu je zobrazení partnerských CNG stanic na mapě. Díky integraci Google Maps na web si uživatel snadno naplánuje trasu k nejbližší čerpací pumpě. Stanici si může vyhledat i na základě filtrů (nonstop provoz, platba CNG kartou) a vybrat si tu nejlepší variantu pro svoji cestu.

CNG stanice Google mapa

Uživatelská zóna

Vedle ukládání oblíbených stanic a vyhledávání tras získá uživatel po registraci možnost využívat i další funkce. Oblíbená je třeba evidence spotřeby paliva nebo kalkulačka pro výpočet úspory při využívání CNG oproti benzínu/naftě. Pro každé své vozidlo si uživatel může vytvořit vlastní profil.

CNG web

Grafický vzhled portálu CNG.cz

CNG web

Zaujala vás naše řešení realizovaná na technologii Sitecore nebo OpenText?

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.