Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sitecore platforma a licenční model

Sitecore je technologická platforma pro vývoj a provoz jednoduchých webů, robustních portálů i pokročilých e-commerce řešení.

Sitecore nabitá funkcemi pro digitální business

Historicky vznikla jako CMS, ale časem byla přidávána další a další funkcionalita tak, jak si žádala rychle se měnící doba plná technologií. Dnes se jedná o robustní platformu řazenou mezi nejlepší produkty na světě, se kterou lze spravovat jednu i sto webových stránek, v několika jazykových variantách, k dispozici jsou nástroje pro segmentaci uživatelů, personalizaci obsahu v reálném čase či marketingovou automatizaci. Pokud již Sitecore znáte nebo ji dokonce používáte ve firmě, jen nevíte, jak ji začít využívat naplno, dejte nám vědět, naši odborníci vám poradí.

Díky své otevřenosti a dostupným konektorům ji lze velmi rychle integrovat s vaším ERP nebo CRM systémem. Pomůžeme vám, jsme na to specialisté. Nabízena je ve třech základních verzích – SXM (pouhé CMS), SXP (plná platforma), SXC (SXP obohacená o e-commerce funkcionalitu)

Logo Sitecore 

Startovací verze: Sitecore Experience Manager (SXM)

Nejdostupnější verze Sitecore bez nadstandardních funkcí pro takové projekty, kde primárním požadavkem je pokročilá správa obsahu.

Redaktor dostane k dispozici set komponent, ze kterých lze skládat jednotlivé stránky. Jak na to, ho na začátku naučíme. Komponenty lze používat v různých umístěních, mohou být duplikovány či klonovány a použity napříč kanály (např. na webu i v e-mailu). Pokud máte představu o nové stránce, ale komponenta pro její realizaci chybí, připravíme ji pro vás snadno na míru. V neposlední řadě je třeba zmínit, že Sitecore odděluje obsah od formy, což zaručuje snadný rozvoj díla a jeho udržitelnost v čase.

K dispozici je veškerá funkcionalita, kterou lze u pokročilého redakčního systému (CMS) očekávat:

 • multiprojektové prostředí s možností sdílení obsahu napříč projekty
 • Neomezený počet jazykových variant od angličtiny až po čínštinu
 • verzování obsahu v čase s možností vrátit se o několik kroků zpět
 • publikační workflow a volitelné uživatelské role (standardně redaktor, šéfredaktor, administrátor, atp.)
 • pokročilá správa obrázků a multimédií

Plná verze: Sitecore Experience Platform (SXP)

Vlajková loď společnosti Sitecore, kterou využívá drtivá většina našich klientů jako innogy nebo Linet. Základem je SXM obohacená o kompletní balík nástrojů pro marketéry a business analytiky. Poznejte své publikum blíže, segmentujte, personalizujte.

Hlavním rozdílem oproti předchozí verzi (SXM) je Experience Database (xDB), která zajišťuje záznam interakcí návštěvníků s vaším řešením. Dokáže souvisle udržovat informace o vaší návštěvě na jednom místě, i když přicházíte z různých zařízení nebo kanálů jako web, e-mail, mobilní aplikace a další.

xDB je však stále jen technologie s množstvím dat. Podstatnější je mít nástroje, s jejichž pomocí můžete data použít. V Sitecore XP lze data velmi jednoduše vyhodnocovat s připraveným balíkem nástrojů pro marketéry a business analytiky:

 • Sestavujte segmenty uživatelů na základě předdefinovaných pravidel, obchodních analýz nebo k tomu využijte umělou inteligenci (AI)
 • Personalizujte obsah v reálném čase na svém webu nebo mobilní aplikaci v reálném čase.
 • Testujte různé varianty obsahu až na úrovni jednotlivých komponent díky A/B/n testování
 • Vyhodnocujte na základě podrobných reportů založených na unikátní metrice Sitecore Values
 • Optimalizujte své kampaně
 • Automatizujte marketingové aktivity s využitím nástroje Engagement Plans.

Sitecore Engagement Plan 

E-commerce: Sitecore Experience Commerce (SXC)

Plná verze Sitecore (SXP) obohacená o kompletní e-commerce funkcionalitu potřebnou k rychlému návrhu a realizaci libovolného B2B či B2C řešení. K dispozici jsou předpřipravené konektory pro integraci s řadou ERP a CRM systémů. Tam, kde si nelze vystačit s připraveným konektorem, lze snadno vyvinout vlastní na míru. Upravujte a personalizujte obchodní proces ve vašem e-commerce, zvyšujte konverze a posouvejte svůj digitální obchod kupředu. Nemáte ještě vlastní e-commerce, ale potřebujete jej? Poradíme vám, jde o naši specializaci.

Případové studie projektů pro naše zákazníky

Na platformě Sitecore XP běží celá řada malých i velkých realizací z naší dílny. S řadou z nich jsme získali několik ocenění SEA v mezinárodní konkurenci. Prohlédněte si naše případové studie, přečtěte si o výzvách, se kterými se potýkali naši klienti a zjistěte, jak jsme jim se Sitecore pomohli obstát v dnešní technologické době.

 

reference