Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sitecore a její nástroje

Součástí platformy je řada nástrojů, které zjednoduší práci marketérům i vývojářům a uvolní jim tak ruce od správy webových projektů pro vývoj nových funkcí, které posunou váš digitální business dopředu.

Sitecore nabízí celkem 3 typy produktů (SXM, SXP a SXC), které se liší co do množství pokročilých funkcí. Řada užitečných a přínosných nástrojů je však dostupná bez ohledu na úroveň zvolené licence.

Experience Accelerator (SXA)

Uživatel SXA má k dispozici set připravených komponent, ze kterých lze velmi rychle sestavit microsite či landing page pro připravovanou kampaň, vše s minimálním či žádným zásahem vývojářů. Komponenty plně podporují strukturu Sitecore projektů, personalizaci i A/B testování. Celý set lze také vizuálně přizpůsobit potřebám klienta či další komponenty snadno dovyvinout na míru. Použití Sitecore Experience Accelerator snižuje Time To Market na naprosté minumum

Sitecore XA 

E-mail Experience Manager (EXM)

Robustní nástroj na správu e-mailových rozesílek. Spravujte listy adresátů, vytvářejte nad nimi segmenty a posílejte e-maily personalizované 1:1. Rozesílky testujte pomocí A/B testování na malém vzorku, zbylé adresáty oslovte tou nejúspěšnější variantou. Newslettery posílejte v jedné dávce, slevové akce a zajímavé tipy individuálně s pomocí triggerů v marketingové automatizaci. Využijte pokročilé analytické nástroje, vyhodnocujte kampaně a dávejte je do souvislostí s náklady. Mějte své e-mailové kampaně konečně pod kontrolou.

Zajímá vás, které další nástroje Sitecore by mohly pomoci vašemu podnikání? Domluvme si schůzku, Sitecore vám rádi představíme.

Integrace s D365, Sales Force a dalšími systémy

Integrace s dalšími systémy třetích stran je jednou z nejsilnějších stránek Sitecore platformy. Díky své otevřenosti na úrovni .NET frameworku, rozsáhlé dokumentované API a MVC architektuře aplikace nebudete mít s integrací vašich systémů žádný problém. Navíc Sitecore disponuje řadou již vyvinutých a udržovaných konektorů například pro Microsoft D365, SalesForce a další pro ještě rychlejší propojení.

Platí však, že pokud předpřipravený konektor neexistuje, vždy jej lze snadno vyvinout na míru. Naše realizace jsme integrovali se SAP, MS Navision, K2 a jinými, pro společnosti jako innogy, SIKO, Linet, Samohýl Group a řadu dalších.

Sitecore & MS Azure

Sitecore platformu můžete snadno instalovat na vlastních serverech ve vaší společnosti nebo v cloudu. Největší síla Sitecore je však v Microsoft Azure, kde na základě svého strategického partnerství nabízí nadstandardní kompatibilitu. Sitecore platformu lze v tomto prostředí instalovat jak běžným způsobem na vytvořeném virtualizovaném prostředí, tak je možné využívat ji formou PaaS, tedy jako službu, což do značné míry zjednodušuje samotné spuštění a odpadá starost s údržbou serverů ze strany IT oddělení. Naprostou špičkou pak může být využití služby Sitecore Managed Cloud, s níž mají společnosti možnost využívat Sitecore bez jakýchkoliv starostí o infrastrukturu. Ozvěte se nám, chcete-li získat více informací o možnostech implementace Sitecore.

Cloud