Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Internet Projekt jako dodavatel Sitecore

Jako Sitecore Gold Solution Partner pro Česko a Slovensko se zkušeným certifikovaným týmem odborníků jsme připraveni pomoci vám s jakoukoliv výzvou.

Kompetence Internet Projektu

Partnerství se společností Sitecore jsme uzavřeli v roce 2010 a od té doby jsme s využitím této technologie úspěšně spustili desítky projektů pro nejvýznamnější brandy v Česku i zahraničí.

V roce 2020 jsme se na základě naší expertízy, velikosti certifikovaného týmu a především množství kvalitně zpracovaných a ceněných projektů stali Sitecore Platinum Partner.

 

Portfolio

Vyvinuli jsme a spravujeme jednoznačně nejrozsáhlejší portfolio Sitecore projektů v Česku pro společnosti jako innogy, Zentiva nebo Linet. Podívejte se na naše případové studie. Přestože se specializujeme především na lokální česko-slovenský trh, často naše služby dodáváme i zahraničním společnostem.

Za naše realizace jsme získali řadu ocenění, mezi nejvýznamnější patří samotné Sitecore Experience Awards v roce 2014, 2016 a 2018 za projekty pro společnosti SIKO a innogy.

Rádi byste získali více informací o našich projektech nebo se zúčastnili referenční návštěvy u některého z našich klientů? Ozvěte se nám.

 

Vývojářský a konzultantský tým

Naším cílem je vyvíjet a dodávat špičkové webové projekty na nejvyšší možné úrovni. Proto je pro nás naprosto klíčové vzdělávat a certifikovat naše odborníky. Disponujeme největším lokálním týmem certifikovaných vývojářů na aktuální verzi Sitecore. Naši kolegové navštěvují odborné přednášky, konference a tréninky po celém světě. Účastníme se každoročního Sitecore Symposium, abychom našim klientům doručili informace o směřování Sitecore z první ruky.

V týmu máme Sitecore MVP. Toto ocenění získá a každoročně obhajuje jen ten největší odborník, který musí Sitecore nejen výborně znát a ovládat, ale také musí publikovat, být přínosný komunitě a především aktivně pomáhat ostatním v osvojování znalostí o této technologii.

Díky potřebě sdílet zkušenosti s ostatními kolegy vznikl interní blog, který jsme se následně rozhodli uvolnit i pro veřejnost. Sitecore Masters obsahuje celou řadu lokalizovaných odborných textů, návodů a tipů, kde naši odborníci popisují, s jakými výzvami se při implementacích Sitecore setkali a jak se s nimi popasovali.

V neposlední řadě jsou naši kolegové zakladatelem česko-slovenské Sitecore komunity SUG CZ&SK a každoročně pořádají několik setkání v Praze i Bratislavě pro všechny, které Sitecore zajímá. Připojte se.