Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kvůli zhoršení epidemické situace jsme nyní mimo kancelář. Pokud s námi budete potřebovat mluvit, zavolejte prosím na telefon 773 777 161 nebo mobilní čísla našich zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

Internet Projekt jako dodavatel Sitecore

Jako Sitecore Platinum Solution Partner pro Česko a Slovensko se zkušeným certifikovaným týmem odborníků jsme připraveni pomoci vám s jakoukoliv výzvou.

Kompetence Internet Projektu

Partnerství se společností Sitecore jsme uzavřeli v roce 2010 a od té doby jsme s využitím této technologie úspěšně spustili desítky projektů pro nejvýznamnější brandy v Česku i zahraničí.

V roce 2020 jsme se na základě naší expertízy, velikosti certifikovaného týmu a především množství kvalitně zpracovaných a ceněných projektů stali Sitecore Platinum Partner.

 

Portfolio

Vyvinuli jsme a spravujeme jednoznačně nejrozsáhlejší portfolio Sitecore projektů v Česku pro společnosti jako innogy, Sberbank, Zentiva nebo Linet. Podívejte se na naše případové studie. Přestože se specializujeme především na lokální česko-slovenský trh, často naše služby dodáváme i zahraničním společnostem.

Za naše realizace jsme získali řadu ocenění, mezi nejvýznamnější patří samotné Sitecore Experience Awards v roce 2014, 2016 a 2018 za projekty pro společnosti SIKO a innogy.

Rádi byste získali více informací o našich projektech nebo se zúčastnili referenční návštěvy u některého z našich klientů? Ozvěte se nám.

 

Vývojářský a konzultantský tým

Naším cílem je vyvíjet a dodávat špičkové webové projekty na nejvyšší možné úrovni. Proto je pro nás naprosto klíčové vzdělávat a certifikovat naše odborníky. Disponujeme největším lokálním týmem certifikovaných vývojářů na aktuální verzi Sitecore. Naši kolegové navštěvují odborné přednášky, konference a tréninky po celém světě. Účastníme se každoročního Sitecore Symposium, abychom našim klientům doručili informace o směřování Sitecore z první ruky.

V týmu máme Sitecore MVP. Toto ocenění získá a každoročně obhajuje jen ten největší odborník, který musí Sitecore nejen výborně znát a ovládat, ale také musí publikovat, být přínosný komunitě a především aktivně pomáhat ostatním v osvojování znalostí o této technologii.

Díky potřebě sdílet zkušenosti s ostatními kolegy vznikl interní blog, který jsme se následně rozhodli uvolnit i pro veřejnost. Sitecore Masters obsahuje celou řadu lokalizovaných odborných textů, návodů a tipů, kde naši odborníci popisují, s jakými výzvami se při implementacích Sitecore setkali a jak se s nimi popasovali.

V neposlední řadě jsou naši kolegové zakladatelem česko-slovenské Sitecore komunity SUG CZ&SK a každoročně pořádají několik setkání v Praze i Bratislavě pro všechny, které Sitecore zajímá. Připojte se.