Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kvůli zhoršení epidemické situace jsme nyní mimo kancelář. Pokud s námi budete potřebovat mluvit, zavolejte prosím na telefon 773 777 161 nebo mobilní čísla našich zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

Technologie, které používáme

Používáme vyspělé technologie, které patří mezi globální špičku. Jsme Sitecore Platinum Solution Partner a implementujeme i OpenText CMS Foundation .

Naše společnost k vývoji svých řešení využívá především technologie Microsoft, vyvíjíme převážně v .NET. Pokud nemáte potřebnou IT infrastrukturu, rádi vám ji navrhneme v cloud MS Azure, AWS, T-mobile nebo v takové, kterou si sami určíte. Každé naše řešení je stavěné na softwarové platformě, které kromě redakčního systému nabízejí další řadu přínosných funkcionalit.

Sitecore

Platforma Sitecore se řadí mezi globální špičku a i u nás patří ze strany klientů mezi nejžádanější. Jsme Sitecore Platinum Solution Partner, lokálně spravujeme největší Sitecore projektové portfolio pro přední české a zahraniční značky a disponujeme největším lokálním vývojářským týmem certifikovaným na poslední verzi SXP9.

Logo Sitecore

Sitecore je klíčová technologie pro řadu našich klientů. Zajímá vás, jak by mohla pomoci vašemu podnikání? Zjistěte o Sitecore víc.

OpenText

Implementujeme WCM (Web Content Management) kanadské společnosti OpenText (dříve německý RedDot). Jedná se o velmi robustní technologii pro specifická multiprojektová řešení v desítkách jazykových variant s miliony stránek, dokumentů a dalších médií.

Logo OpenText

Mezi největší implementace z naší dílny patří především Portál Ministerstva financí ČR nebo Portál Finanční správy.

.NET native

Existují situace, kdy při vývoji webové aplikace a především pro její užívání není nezbytné implementovat redakční systém, marketingové nástroje nebo pracovní workflow. Často se samotná investice vzhledem k malému množství plánovaných úprav v obsahu jednoduše nevyplatí.  V takovém případě vyvíjíme aplikaci přímo v .NET na míru potřebám uživatele, jako například Platformu pro sběr dat pro společnost Philip Morris International.