Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Technologie, které používáme

Používáme vyspělé technologie, které patří mezi globální špičku. Jsme Sitecore Gold Solution Partner a implementujeme i OpenText CMS Foundation .

Naše společnost k vývoji svých řešení využívá především technologie Microsoft, vyvíjíme převážně v .NET. Pokud nemáte potřebnou IT infrastrukturu, rádi vám ji navrhneme v cloud MS Azure, AWS, T-mobile nebo v takové, kterou si sami určíte. Každé naše řešení je stavěné na softwarové platformě, které kromě redakčního systému nabízejí další řadu přínosných funkcionalit.

Sitecore

Platforma Sitecore se řadí mezi globální špičku a i u nás patří ze strany klientů mezi nejžádanější. Jsme Sitecore Gold Solution Partner, lokálně spravujeme největší Sitecore projektové portfolio pro přední české a zahraniční značky a disponujeme největším lokálním vývojářským týmem certifikovaným na poslední verzi SXP9.

Logo Sitecore

Sitecore je klíčová technologie pro řadu našich klientů. Zajímá vás, jak by mohla pomoci vašemu podnikání? Zjistěte o Sitecore víc.

Umbraco

Umbraco je open-source redakční systém pro správu obsahu postavený na platformě .NET. Jedná se o velmi flexibilní, nákladově efektivní CMS s prakticky nekonečnými možnostmi rozšíření, který umožňuje snadnou správu webových stránek a aplikací. Umbraco nabízí bohaté funkce pro tvorbu, editaci a publikování obsahu, správu uživatelů a jejich oprávnění, podporu vícejazyčnosti či SEO. Potřebujete digitální prostředí šité na míru vaší obchodní strategii, které s Vámi roste jakýmkoliv tempem.

Umbraco

Toto moderní CMS jsme zvolili například u klientů Hennlich, Het, nebo Alsakan Fisherman.

OpenText

Implementujeme WCM (Web Content Management) kanadské společnosti OpenText (dříve německý RedDot). Jedná se o velmi robustní technologii pro specifická multiprojektová řešení v desítkách jazykových variant s miliony stránek, dokumentů a dalších médií.

Logo OpenText

Mezi největší implementace z naší dílny patří především Portál Ministerstva financí ČR nebo Portál Finanční správy.

.NET native

Existují situace, kdy při vývoji webové aplikace a především pro její užívání není nezbytné implementovat redakční systém, marketingové nástroje nebo pracovní workflow. Často se samotná investice vzhledem k malému množství plánovaných úprav v obsahu jednoduše nevyplatí.  V takovém případě vyvíjíme aplikaci přímo v .NET na míru potřebám uživatele, jako například Platformu pro sběr dat pro společnost Philip Morris International.

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.