Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Naše nabídka služeb a produktů

Jsme tu pro vás, ať už potřebujete malý web s redakčním systémem nebo velkou implementaci integrovanou s vaším ERP nebo CRM.

Webová řešení na míru vašim potřebám

Zaměřujeme se na vývoj webových řešení všech velikostí, ať jde o jednoduché stránky s vlastním redakčním systémem, přívětivý eshop nebo komplexní a náročné realizace jako e-commerce (B2B,  B2C) či portály s miliony stránek v desítkách jazykových mutací.  Ať je vaše představa o webovém řešení jakákoliv, pomůžeme vám ji s přispěním naší odbornosti zrealizovat.

Služby a produkty

Samotný web je často výsledkem dlouhodobějšího plánu. Naši business konzultanti vám pomůžou sestavit digitální strategii na míru vaší společnosti. Připraví vás na segmentaci uživatelů, personalizaci obsahu a doporučí nástroje a techniky, jak získané informace využít ve váš prospěch. Zanalyzují chování vašich zákazníků a navrhnou optimální kroky, jak dosáhnout stanovených digitálních cílů. Naučí vaše zaměstnance strategii naplňovat a jsou k dispozici pro rady a rozvoj dalších plánů. Zajímá vás, jak jsme v této oblasti pomohli našim klientům jako innogy, Samohýl Group a dalším? Ozvěte se nám.

Pro koho pracujeme

Dodali jsme naše webová řešení významným českým i zahraničním společnostem. Podívejte se, jaká řešení pomáhají našim klientům v jejich podnikání.

reference

Zajímá vás více o našich realizacích? Prohlédněte si naše případové studie.

Jak postupujeme při realizaci

Ke každé realizaci přistupujeme s naprostým respektem a plným nasazením od úplného začátku, Zajímá nás, jaké výsledky od nového projektu čekáte, a navrhujeme řešení, která plně uspokojí očekávání vás i vašich zákazníků.

Postup realizace

Zajímá vás, jak pracujeme? Zjistěte, jak při realizacích postupujeme.

Certifikace a ocenění

V IT je klíčové sledovat nové technologie a trendy, které se zdokonalují každým dnem. Naše vývojáře pravidelně školíme a certifikujeme. Navštěvujeme technologické konference po celém světě, abychom našim klientům poskytli ty nejvhodnější postupy a technologie k dosažení těch nejlepších výsledků.

Za naše realizace jsme získali řadu ocenění. Velmi si vážíme především našich pravidelných úspěchů v prestižní Sitecore Experience Awards, kde jsme uspěli celkem třikrát a rozhodně nepolevujeme.

 

Naše specializace

Od roku 2001 jsme realizovali celou řadu projektů pro širokou škálu zákazníků. Díky získaným zkušenostem jsme dospěli k řadě hlubokých znalostí, na základě kterých se cítíme velmi sebevědomě v určitých oblastech, na které se specializujeme:

Zaujala vás naše realizovaná řešení? Ozvěte se nám!

V případě vašeho zájmu o některé z našich realizovaných řešení jsme více než ochotni vám je prezentovat detailněji, včetně možnosti referenční návštěvy u konkrétního klienta a praktické ukázky.

Přidat přílohu (nepovinné): Vybrat soubor... ×

Prosím zaškrtněte checkbox

Formulář nebyl správně načten. Obnovte stránku, nebo zapněte JavaScript ve Vašem prohlížeči.