Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Kariéra

Jsme česká profesionální internetová agentura, zavedená na trhu od roku 2001 a v současné době rozšiřujeme tým. Dodáváme integrovaná řešení na klíč z oblasti e-commerce, web aplikací, web portálů, intranetů a extranetů. Mezi naše zákazníky patří velké firmy jako např. innogy, Zentiva, Sberbank nebo Linet.

HTML kodér / Front-end vývojář

Pojď se s námi podílet na vývoji rozsáhlých, propracovaných aplikací a portálů, které ulehčí lidem práci i život v domácnosti. Do našeho pražského týmu hledáme juniorního front-end vývojáře se znalostí HTML.

Co na tebe čeká?

Budeš se mj. podílet na tvorbě a rozvoji webu Sberbank, zákaznického portálu innogy nebo lokálních microsites společnosti Zentiva. Většinu práce budeš provádět na špičkové WCMS platformě Sitecore (www.sitecore.net) a v úzké spolupráci s našimi seniorními developery Daliborem, Petrem a dalšími.

Jak si tě představujeme?

 • skvěle rozumíš nástrojům a jazykům HTML5, CSS3, Bootstrap 4, Flex, JavaScript a jQuery,
 • víš, co je responzivní design – a umíš jej naprogramovat,
 • máš zkušenosti s cross-browser optimalizací,
 • dokážeš nakódovat web dle návrhu z programu Sketch nebo Adobe Photoshop.

Body navíc ti přinesou zkušenosti s nástroji Grunt, Less a Google aplikacemi (Analytics, Tag Manager, Maps). A jestli rozumíš i syntaxu ASP.NET Razor nebo verzovacímu systému GIT, máš u nás místo skoro jisté.

A na co se můžeš těšit ty?

Zapomeň na uspěchaný vývoj aplikací a portálů podle jedné šablony. Máme pro tebe projekty s rozpočtem dost vysokým na to, abys mohl odvést opravdu špičkovou práci.

Zaplatíme ti odborné kurzy a účast na konferencích – třeba v Londýně nebo Barceloně. Zaměstnáme tě na hlavní pracovní poměr, dostaneš 5 týdnů dovolené a kancelář hned naproti botanické zahradě v centru Prahy.

Pracovní dobu si přizpůsobíš podle sebe. A pokud nebudeš moct dorazit, využiješ home office. Co dalšího na tebe u nás čeká?

 • oddechový koutek s virtuální realitou a fotbálkem,
 • kurzy jógy.

Zní to dobře? Klikni na tlačítko a napiš nám. Těšíme se na tvou zprávu!

 

C# .NET vývojář 

Pojď se s námi podílet na vývoji rozsáhlých, propracovaných aplikací a portálů, které ulehčí lidem práci i život v domácnosti. Do našeho pražského týmu hledáme juniorního C# .NET vývojáře – absolventa SŠ nebo studenta VŠ.

Co na tebe čeká?

Budeš navrhovat a vyvíjet webové aplikace např. pro Sberbank, innogy nebo Zentivu. Většinu práce budeš provádět na špičkové WCMS platformě Sitecore (www.sitecore.net) a v úzké spolupráci s našimi seniorními developery Daliborem, Petrem a dalšími.

Jak si tě představujeme?

 • skvěle si rozumíš s nástroji a jazyky ASP.Net (C#), Visual Studio, HTML, CSS, Javascript a IIS.
 • dobře ovládáš principy objektově orientovaného programování,
 • rozumíš a orientuješ se v anglické technické dokumentaci.

Body navíc ti přinese certifikace pro ovládání produktů Sitecore. Pokud ji nemáš, nevadí – pomůžeme ti ji získat.

A na co se můžeš těšit ty?

Zapomeň na uspěchaný vývoj aplikací a portálů podle jedné šablony. Máme pro tebe projekty s rozpočtem dost vysokým na to, abys mohl odvést opravdu špičkovou práci.

Zaplatíme ti odborné kurzy a účast na konferencích – třeba v Anglii nebo Spojených státech. Zaměstnáme tě na hlavní pracovní poměr, dostaneš 5 týdnů dovolené a kancelář hned naproti botanické zahradě v centru Prahy.

Pracovní dobu si přizpůsobíš podle sebe – a pokud nebudeš moct dorazit, využiješ home office. Co dalšího na tebe u nás čeká?

 • oddechový koutek s virtuální realitou a fotbálkem,
 • kurzy jógy.

Zní to dobře? Klikni na tlačítko a napiš nám. Těšíme se na tvou zprávu!