WWW a WEB prezentace

WWW a WEB prezentace

WWW prezentace

WWW a WEB prezentace

Abyste uspěli v moderním konkurenčním boji, je třeba mít technicky dokonalé a účinné zbraně. My vám je dodáme!

Navrhneme pro vás kvalitní www prezentace, vytvořené podle nejnovějších trendů tak, aby oslovily stávajícího i potenciálního zákazníka a zároveň je zoptimalizujeme pro vyhledávače, aby plnily svůj účel a pomohly vám navýšit zisky.

 

Kdo dnes není na internetu, jakoby nebyl. Na základě vašich požadavků a našich dlouholetých zkušeností nalezneme optimální řešení pro vytvoření jednoduše a přehledně ovladatelné online prezentace vaší firmy tak, aby maximálně vyhovovala vám, vašim klientům i vyhledávacím robotům.

V souladu s nejmodernějšími standardy a technologickými trendy pro vás vytvoříme nové www stránky v duchu firemní corporate identity, popřípadě navrhneme redesign těch starých, již neefektivních, ale stejně tak se s chutí zhostíme servisu, správy a pravidelných aktualizací již stávajícího webu.

V případě, že se o aktualizaci a pravidelné úpravy prezentace chcete starat svépomocí, aniž byste ovládali HTML kód a jiné nástroje programování, nasadíme jeden ze třech námi nabízených špičkových redakčních systémů CMS (Content Management System) a zajistíme vám podrobné proškolení včetně budoucího poradenství.

Proč mít vlastní web:

  • získáte jeden z nejúčinějších a zároveň nejlevnějších marketingových nástrojů
  • sjednotíte vlastní firemní identitu, zdokonalíte image vaší společnosti
  • budete moci přehledně prezentovat své služby a sortiment produktů
  • poskytnete zákazníkům okamžité komplexní informace, dostupné 24/7
  • zlepšíte komunikaci se zákazníky a lépe si je udržíte
  • otevřou se vám zcela nové obchodní příležitosti
  • ušetříte peníze za tištěnou reklamu a propagační materiály
  • získáte nové klienty, navýšíte prodej a s ním i zisky
  • v kombinaci se SEO (optimalizací pro vyhledávací služby) získáte významnou konkurenční výhodu
  • nízké zřizovací a udržovací náklady nezasáhnou váš firemní rozpočet

Budeme vám asistovat při registraci vámi zvolené domény, zajistíme vaší stránce webhosting na výkonných vysokorychlostních serverech a ochotně vám podáme pomocnou ruku s její registrací do klíčových katalogů a vyhledávačů. V rámci komplexní realizace se rovněž postaráme o propagaci vaši internetové prezentace – provedeme SEO (optimalizaci pro vyhledávací služby) a v případě potřeby implementujeme další nástroje internetového marketingu.

 

Sledujte, na co lidé klikají a postarejte se o to, aby v budoucnu klikali tam, kam chcete Vy!

Heatmapy mYxHeatmapy mYx jsou jediným nástrojem, který Vám spolehlivě ukáže, co návštěvníky Vašich stránek zajímá a co naopak ignorují. Žádná jiná aplikace vám takto přesně neodhalí efektivitu jednotlivých prvků (např. obrázků, odkazů či bannerů) a jejich popularitu mezi uživateli. Vyzkoušejte Heatmapy mYx a naučte se rozložit obsah vašeho webu tak, abyste dosáhli nejvyššího cíle – získání klienta!