Sitecore XP

Sitecore XP

Sitecore XP

Sitecore XP

Sitecore Experience Platform® unikátně spojuje rešení pro tvorbu webového obsahu (CMS) se systémem pro digitální marketing (DMS). Představuje tak účinnou "cross-channel" komunikační platformu. 

Díky Internet Projektu se k nim nyní mohou přidat i společnosti v České a Slovenské republice. 


Řešení přirozeně integruje veškeré online i offline kanály do “platformy Sitecore“, jež pak středně velkým organizacím i mezinárodním korporacím umožňuje vést smysluplnou marketingovou komunikaci (1:1) s potenciálními klienty. Každý takový dialog je přitom možné provádět napříč všemi digitálními komunikačními kanály a zároveň lze reálně měřit jeho výsledky. 

S platformou CEP se vám nestane, že byste se museli potýkat s omezenými možnostmi správy obsahu tak, jak je to běžné u jiných „e-commerce“ systémů.Svou webovou prezentaci naopak můžete rozšířit o řadu pokročilých možností. Samozřejmostí je výbava standardními  
"e-commerce" funkcemi, k jakým patří např. přehledná správa katalogu produktů.


Enterprise a Web CMS pro:

  • integruje komunikaci přes mobilní zařízení, sociální sítě a email do jediné komunikační platformy
  • koncentruje přechody a interakce mezi různými komunikačními kanály do jednoho komunikačního proudu
  • zvyšuje konverzní poměr obchodních sdělení firmy a zlepšuje tak její obchodní výsledky

 

Produkty

Zapojte své zákazníky do komunikace napříč všemi digitálnímy kanály

Sitecore CMSSitecore® Experience Platform™ (původně Sitecore Customer Engagement Platform) unikátně spojuje řešení pro tvorbu webového obsahu (CMS) se systémem pro digitální marketing (DMS). Představuje tak účinnou „cross-channel“ komunikační platformu. Řešení přirozeně integruje veškeré online i offline kanály do “platformy Sitecore“, jež pak středně velkým organizacím i mezinárodním korporacím umožňuje vést smysluplnou marketingovou komunikaci (1:1) s potenciálními klient.

Mějte obsah vašeho webu pod kontrolou

Upravujte svůj web pohodlě s pomocí Sitecore® Web Experience Manager™. Spravujte každý element, který vám přijde pod ruku. Spravujte text i média.

Poznejte své zákazníky každého samostatně

The Sitecore® Experience Profile™ umožňuje blíže poznávat zákazníky, kteří přijdou do kontaktu s vaší společností napříč všemi kanály od sociálních sítí, přes e-mail po web. Mějte přehled o vašich zákaznících od jejich první návštěvy.

Umístěte své zákazníky do středu všeho, co děláte

The Sitecore Experience Database™ sbírá a třídí informace o návštěvách zákazníků na vašem webu a pomáhá vám tak blíže poznat jejich přání a potřeby. Data jsou ukládána napříč všemi kanály a s jejich pomocí zákazníky přesvědčíte, že je dobře znáte.

Analyzujte, optimalizujte, buďte úspěšní

Sitecore® AIDA® je technologie zahrnující paletu marketingových nástrojů, s jejichž pomocí můžete spravovat, analyzovat a automaticky vyhodnocovat úspěšnost vaší marketingové strategie.