Sitecore CEP

Sitecore CEP

Sitecore CEP - Enterprise

Sitecore CEP

Sitecore Customer Engagement Platform unikátně spojuje rešení pro tvorbu webového obsahu (CMS) se systémem pro digitální marketing (DMS). Představuje tak účinnou "cross-channel" komunikační platformu. 

Díky Internet Projektu se k nim nyní mohou přidat i společnosti v České a Slovenské republice. 


Řešení přirozeně integruje veškeré online i offline kanály do “platformy Sitecore“, jež pak středně velkým organizacím i mezinárodním korporacím umožňuje vést smysluplnou marketingovou komunikaci (1:1) s potenciálními klienty. Každý takový dialog je přitom možné provádět napříč všemi digitálními komunikačními kanály a zároveň lze reálně měřit jeho výsledky. 

S platformou CEP se vám nestane, že byste se museli potýkat s omezenými možnostmi správy obsahu tak, jak je to běžné u jiných „e-commerce“ systémů.Svou webovou prezentaci naopak můžete rozšířit o řadu pokročilých možností. Samozřejmostí je výbava standardními  
"e-commerce" funkcemi, k jakým patří např. přehledná správa katalogu produktů.


Enterprise a Web CMS pro:

  • integruje komunikaci přes mobilní zařízení, sociální sítě a email do jediné komunikační platformy
  • koncentruje přechody a interakce mezi různými komunikačními kanály do jednoho komunikačního proudu
  • zvyšuje konverzní poměr obchodních sdělení firmy a zlepšuje tak její obchodní výsledky

 

Produkty

Zapojte své zákazníky do komunikace napříč všemi digitálnímy kanály

Sitecore CMSSitecore Customer Engagement Platform unikátně spojuje řešení pro tvorbu webového obsahu (CMS) se systémem pro digitální marketing (DMS). Představuje tak účinnou „cross-channel“ komunikační platformu. Řešení přirozeně integruje veškeré online i offline kanály do “platformy Sitecore“, jež pak středně velkým organizacím i mezinárodním korporacím umožňuje vést smysluplnou marketingovou komunikaci (1:1) s potenciálními klient.

Učiňte z webu základ vaší digitální marketingové strategie

Content Management System od Sitecore představuje výkonný nástroj pro personalizaci www prezentací. Webové stránky se díky němu stanou hnacím motorem každé online komunikace.

Překročte hranice klasického digitálního marketingu

Digital Marketing System od Sitecore vám umožní jednoduše integrovat vaši webovou prezentaci se všemi ostatními digitálními kanály, které běžně používáte.

Posílejte emaily, které vašim zákazníkům naslouchají

Vše, co se dozvíte z reakcí na vaše emailové kampaně či webové stránky, odteď díky ECM efektivně využijete k průběžnému zveřejňování relevantního obsahu.

Zefektivněte komunikaci a organizaci uvnitř vaší firmy

S intranetem od Sitecore během jediného týdne vytvoříte zbrusu novou, plně funkční síť s předem připravenými nástroji, které již nevyžadují další programování.