SEO & Internet marketing

SEO & Internet marketing

SEO & Internet marketing

SEO & Internet marketing

Nemáme patent na rozum, ale jedno víme – jak vás dostat na přední příčky internetových vyhledávačů a naservírovat tak potenciálním zákazníkům vaše služby přímo pod nos.

Kromě SEO (optimalizace pro vyhledávací služby) vás ochotně seznámíme i s dalšími disciplínami online marketingu. Disponujeme dlouholetými zkušenostmi a v záloze máme osvědčené i-marketingové postupy, které skutečně fungují. Kladete-li si otázku, zda lze výrazně ovlivnit návštěvnost vašeho webu a zvýšit jeho obchodní úspěšnost, máme pro vás jednoduchou odpověď. Ano, lze. Jde jen o to umět zacílit a oslovit potenciálního klienta, analyzovat jeho chování a vaši internetovou prezentaci přizpůsobit tomu, co hledá. I v tom vám dokážeme pomoci

 

SEO (optimalizace pro vyhledávací služby). Zajistíme vám SEO (optimalizaci pro vyhledávací služby)  v té nejvyšší kvalitě tak, aby vaše webová prezentace dosáhla ve výsledcích hledání neplacených internetových vyhledávačů jako např. Google, Bing či Seznam co možná nejlepšího umístění.

Vzhledem k tomu, že se zabýváme nejen on-page, ale i off-page faktory, zkontrolujeme stav linkbuildingu neboli zpětných odkazů, vedoucích na vaši stránku a budeme se snažit maximálně zvýšit jejich kvalitu (pagerank) stejně jako jejich relevanci.

Z hlediska on-page faktorů pak provedeme podrobnou analýzu vašich stávajících klíčových slov a hustoty jejich rozmístění, abychom vám případně doporučili vhodnější a efektivnější výrazy či fráze.

Správným zadefinováním klíčových slov dokážeme zařídit, aby se uživateli internetu zobrazily ty indicie, které aktuálně hledá a jež ho budou dále motivovat k prokliknutí odkazu na váš web. Vaši prezentaci rovněž podrobíme detailní analýze z pohledu optimalizace pro vyhledávače tak, abychom podchytili celkově slabá místa, bránící v jejím dobrém umístění ve fulltextovém vyhledávání.

Ať už objevíme nedostatky v navigační struktuře, URL adrese, nebo např. ve zdrojovém kódu, odstraníme je. Pokud si přejete, aby SEO (optimalizace pro vyhledávací služby)  byla skutečně úspěšná na 100 %, doporučíme vám zanalyzovat tímto způsobem i vaše obchodní konkurenty. Zkvalitnění indexace a usnadnění přístupu na vás web vám pak ve výsledku zajistí nejen vyšší návštěvnost, ale přinese s sebou i nové potenciální zákazníky a znásobí poptávku po vašich produktech či službách.

vice informací

 

iMarketing. Vedle kvalitně provedené SEO (optimalizace pro vyhledávací služby) je důležité zvolit i správnou marketingovou strategii. V době ekonomické nestability a rostoucích nákladů za reklamu se cenově přijatelný online marketing stává pro firmy ideálním prostředkem firemní propagace. Možnost velmi přesného zacílení na potenciální cílovou skupinu navíc zadavatelům zaručuje dosažení vysoké efektivity kampaní.

Provedeme podrobnou analýzu účinnosti vaší stávající internetové reklamy a poradíme vám, na jaké komunikační kanály se zaměřit a od kterých naopak pro špatné výsledky upustit. Pokud budete chtít vyzkoušet skutečně levnou, efektivní, přesně cílenou a flexibilní formu propagace vašeho webu, navrhneme vám řešení v podobě tzv. PPC (Pay-Per-Click) kampaní.

Zprostředkujeme vám optimalizaci vašeho webu pro vyhledávače, zanalyzujeme správnost volby klíčových slov, provedeme linkbuilding, neboli získání zpětných odkazů prostřednictvím partnerů pro jejich výměnu a skrze registraci do internetových katalogů. Banery, reklamní lišty, emailing, viral marketing… víme, jaké prostředky pro vás zvolit, abyste mohli konečně maximálně využít potenciálu internetu a vaše firma tak vedle nových zákazníků získala i kýžený náskok před konkurencí.

vice informací

Klíčové benefity SEO optimalizace:

 • zkvalitnění přístupu na váš web s vysokou mírou konverze
 • dosažení vysokého potenciálu návštěvnosti vaší prezentace
 • zlepšení zpětné vazby s cílovým klientem
 • snížení nákladů na získání zákazníka
 • zajištění vysoké návratnosti díky navýšení zisků z prodeje
 • budování lepší pozice a rozšiřování povědomí o značce
 • zvýšení konkurenceschopnosti vaší firmy

Proč iMarketing:

 • snadná identifikace potenciálních zákazníků
 • přesné zacílení na vybranou cílovou skupinu
 • výhoda interaktivní komunikace a zpětné vazby s klientem
 • jednoduchá měřitelnost efektivity internetové reklamy
 • možnost rychlého přizpůsobení strategie v závislosti na on-line výsledcích
 • nízké náklady v porovnání s ostatními formami mediální propagace
 • oslovení velkého množství uživatelů díky rostoucí popularitě internetu