Reference

Reference

Zvěrokruh

Reference

Pro společnost Samohýl, a.s. jsme vytvořili další web, který se začlenil do její rodiny internetových řešení. Tentokrát se jedná o propracovaný prodejní portál podporující celorepublikovou síť prodejen Zvěrokruh nabízejících sortiment produktů a služeb pro chovatele.

Zvěroktuh - HP

Silné zázemí

ilustrationZvěrokruh je síť více než padesáti specializovaných prodejen nabízejících sortiment chovatelských potřeb a krmiv jako granule, konzervy a pamlsky pro psy a kočky. Současně pak chovatelům dodává veškeré další myslitelné potřeby jako doplňky výživy, antiparazitika, výcvikové pomůcky, cestovní příslušenství, pelíšky, obojky, náhubky nebo vodítka a mnoho dalšího.

Úzká integrace Sitecore CEP a MS Navision

Vzhledem k vysokým nárokům na snadné užívání, implementaci dynamické personalizace, robustních marketingových nástrojů a požadavku na snadnou integraci s dalšími systémy zadavatele jsme jako nosnou platformu pro portál Zvěrokruh-shop.cz zvolili Sitecore CEP (zahrnuje špičkový Sitecore CMS a balík nástrojů pro marketéry Digital Marketing System), kterou jsme úzce integrovali se systémem MS Navision, který je „mozkem i srdcem“ celého systému a zajišťuje jednotné prostředí pro řízení celého prodeje.

Zvěrokruh - Výpis produktů
Zvěrokruh - Kategorie
Zvěrokruh - Kategorie
Zvěrokruh - Podstránka
Zvěrokruh - Podstránka
Homepage - Zvěrokruh
Homepage - Zvěrokruh