Reference

Reference

Zentiva

Reference

Zentiva je název jedné z největších farmaceutických společností ve střední a východní Evropě. Skrze vývoj, výrobu a prodej moderních špičkových léků denně zlepšuje kvalitu lidského života...

Zentiva 28dní home page (Internet Projekt, a.s., reference)

Blíže lidem

ilustrationZentiva jako moderní farmaceutická skupina zaštiťuje několik desítek produktových prezentací - např. Detskylekar.cz, 28 dní.cz, Migrenik.cz. Stojí i za rozsáhlým portálem a komunikační platformou Zdravcentra.cz, jež slouží nejen jako informační databáze, ale také coby soubor jednotlivých www prezentací českých zdravotnických zařízení, lékařů a lékáren.

Největší zdravotní portál

S ohledem na velké množství tematicky pestrých produktových prezentací i výše zmíněný projekt Zdravcentra.cz, který je v současné době největším zdravotnickým portálem v ČR, jsme se rozhodli pro společnost Zentiva připravit implementaci eCMS platformy RedDot (OpenText Web Solution Suite). Díky úspěšnému nasazení této špičkové Enterprise Content Management platformy tak tento farmaceutický gigant může pracovat na zkvalitnění života svých českých zákazníků zcela novými prostředky.

Zentiva dětský lékař home page (Internet Projekt, a.s., reference)
Home page
Home page
Home page 2
Home page 2
Home page 3
Home page 3