Reference

Reference

Zavedení EURA

Reference

K usnadnění přechodu naší ekonomiky na společnou evropskou měnu byl vypracován Národní plán zavedení eura v ČR. V jeho rámci pak vznikl speciální propagační a informační portál...

Zavedení Eura home page (Internet Projekt, a.s., reference)

Propagační web

ilustrationPortál Ministerstva financí ČR k otázce přijetí Eura je určen pro širokou veřejnost, kterou přehledně seznamuje s jednotlivými etapami scénáře zavedení této jednotné evropské měny. Zprostředkovává také českým občanům základní informace i aktuální zprávy a objasňuje jim základní principy či případné nejasnosti, týkající se celého procesu.

Implementace OpenText

Tento propagační a informační portál jsme ve spolupráci s Ministerstvem financí připravili v průběhu let 2007 a 2008. Jedná se o jeden z řady projektů, založených na ověřené eCMS platformě RedDot (OpenText Web Solution Suite), který v rámci resortu plní funkci sdílené multiprojektové publikační platformy.
Jednoduché rozhraní a široké možnosti řešení v rámci procesního zpracování obsahu (workflow) umožňují, aby se na vytváření obsahu mohl podílet co nejvyšší počet odpovědných pracovníků.

Zavedení Eura podstránka (Internet Projekt, a.s., reference)
Home page
Home page
Podstránka
Podstránka
Podstránka 2
Podstránka 2