Reference

Reference

Unipetrol RPA B2B

Reference

Pro dceřinou společnost společnosti Unipetrol, zabývající se rafinací, petrochemií a agrochemií, jsme implementovali IP Business Platform jakožto B2B řešení pro její odběratele

Unipetrol home (Internet Projekt, a.s., reference)

B2B pro odběratele

ilustrationUnipetrol RPA – Portál BU1 není veřejně přístupným systémem. Slouží primárně jako B2B řešení pro odběratele Unipetrol RPA, jimž moderním způsobem nabízí všechny důležité funkce od možnosti online objednávek zboží, přes sledování vývoje cen, přehledů zakázek a kontraktů, až po funkci založení zakázky přímo do prostředí SAP.

Integrace do SAP

IP Business Platform je univerzální B2B platforma, umožňující integraci s libovolným externím IS. Integrováno je zde i speciální rozhraní pro partnera firmy Unipetrol RPA - ČEPRO, a.s. Pomocí něho se přes webservices ukládají objednávky přímo do informačního prostředí ČEPRO. Nechybí možnost definice rolí zaměstnanců, operátorů, odběratelů a informační systém aktualit. Samozřejmostí je i plně automatická synchronizace dat s prostředím SAP Unipetrol RPA a synchronizace dat s prostředím ČEPRO.

Unipetrol home (Internet Projekt, a.s., reference)
Detail 2
Detail 2
Detail
Detail
Zákaznický portál
Zákaznický portál