Reference

Reference

SIKO KOUPELNY a.s.

Reference

Jako by to bylo včera, kdy jsme pro SIKO KOUPELNY, a.s. spouštěli první web. Přitom je to již několik let. Vývoj nezastavíme, proto musel web projít kompletní technologickou i vizuální proměnou. Spojili jsme původní e-shop s katalogem koupelenkuchyní v jeden prodejní portál. Samozřejmě s využitím Sitecore EXP.

SIKO koupelny home page larger (Internet Projekt,a.s., reference)

Příběh SIKO

ilustrationOd roku 1991 se SIKO pod vedením Jaroslavy Valové vyrostlo ve špičku ve svém oboru. Z jihočeské „manufaktury“ vyrostla síť čítající 47 prodejen rozesetých po celé České a Slovenské republice. Pozici lídra potvrzuje i právě spuštěným moderním prodejním portálem, kde zákazníkům nabízí kompletní sortiment od obkladů, umyvadel, van přes vodovodní baterie do koupelen a kuchyní až po kuchyňské linky, dlažbu a dveře do celého bytu či domu.

Za vším hledej prvotřídní technologie

Web prošel kompletní modernizací. Design byl postaven na základě podrobné analýzy tak, aby do sebe každý prvek dokonale zapadal. A protože SIKO dlouhodobě volí prvotřídní technologie, s jistotou jsme společně sáhli po globálně uznávané technologii Sitecore Experience Platform (dříve Sitecore CEP) nejen díky jejímu skvělému CMS, ale především pro možnost snadno pracovat s dynamickými personalizacemi obsahu a jejími bezkonkurenčními nástroji pro marketéry (Digital Marketing System). V neposlední řadě hrála velkou roli otevřenost Sitecore EXP a možnost řešení plně integrovat se systémem SAP.

Mega menu
Mega menu
Seznam produktů
Seznam produktů
Detail produktu
Detail produktu
SIKO Homepage
SIKO Homepage
SIKO Odborníci
SIKO Odborníci