Reference

Reference

Sberbank

Reference

Na jaře 2014 jsme převzali servis a další rozvoj rozsáhlé implementace Sitecore Customer Engagement Platform, dnes Sitecore Experience Platform, pro českou pobočku Sberbank CZ.

Implementace zahrnuje jak špičkové řešení Sitecore CMS (Content Management System) pro správu obsahu portálu (Web CMS), tak díky dodanému rozšíření licence i Sitecore DMS (Digital Marketing System), tedy komplexní nástroj pro digitální marketéry umožňující pokročilé profilování a personalizace obsahu v reálném čase, který Sberbank do té doby neměla k dispozici.

Součástí dlouhodobého kontraktu je zejména rozvoj portálu www.sberbank.cz prostřednictvím našich zkušených Sitecore konzultantů a vývojářů, přímá podpora uživatelů zadavatele (marketing, IT, byznys zadavatelé) a zajištění a servis provozní a testovací infrastruktury. Samozřejmostí byl upgrade implementace na nejnovější verze produktu a dodávka celé řady souvisejících služeb.

Sberbank Homepage

DMS Modul od Sitecore 

ilustration Implementace DMS modulu od Sitecore umožní společnosti Sberbank pokročilé profilování návštěvníků webu a následné přizpůsobení obsahu, který nabídne návštěvníkovi právě ty informace, které opravdu hledá nebo jej zajímají v daném kontextu. Cílem je nabízet mu optimalizovaný obsah, který ho nebude obtěžovat přebytkem informací a dovede jej k cíli rychleji a přesněji. Výsledkem je pak spokojený návštěvník, který obdrží požadovanou informaci, případně rovnou on-line požádá o daný produkt, tedy konverze.

Pokročilá analytika webu

Součástí spolupráce našeho týmu specialistů bude i zprovoznění podrobné Sitecore Analytiky a Reportingu se zaměřením na měřitelný „byznys výkon webu“. Řešení Sitecore DMS plně splňuje potřeby velkých korporací, které často mají zvýšené nároky na metriky, které chtějí na svém webu monitorovat. Sitecore umožňuje designovat vlastní výstupy, které jsou na míru přizpůsobené potřebám společnosti.  

Sberbank E-shop
Homepage
Homepage
Sberbank Shop
Sberbank Shop
Logo Sberbank
Logo Sberbank