Reference

Reference

RWE ČR

Reference

Energetický gigant RWE podniká ve výrobě, obchodu, přepravě a zásobování elektřinou a plynem; v současnosti patří mezi pět největších evropských společností svého druhu

RWE home page (Internet Projekt,a.s., reference)

RWE v Čechách

ilustrationPrezentace mezinárodního koncernu RWE slouží především jako profil jednotlivých společností české skupiny RWE Transgas. Dle typu spotřebitelů je přehledně rozdělena do sekcí domácnosti, podnikatelé/malé firmy a střední/velké firmy a podle komodit pak na sekce plyn a elektřina. Zákazníkům přináší i řadu užitečných aplikací včetně RWE TV.

RWE na robustním CMS

Rozsáhlá prezentace s řadou náročných aplikací, zákaznických služeb, multimediálních prvků, aktualit a dalších důležitých odkazů vyžadovala něco „víc“, než jen běžný redakční systém. Naše volba proto padla na implementaci ověřené špičkové zahraniční platformy OpenText (OpenText Web Site Management). Technická vyspělost produktu a vysoký počet originálních prvků pro nás od začátku byly zárukou, že pro potřeby klienta velikosti RWE bude použito jedno z nejrobustnějších a nejvšestrannějších publikačních řešení.

RWE TV (Internet Projekt,a.s., reference)
Home page
Home page
RWE TV
RWE TV
Podstránka
Podstránka
Podstránka 2
Podstránka 2
Podstránka 3
Podstránka 3