Reference

Reference

MČ Praha 1

Reference

Praha 1 se díky své strategické poloze nachází v samém „centru dění“. Je sídlem prezidenta a vlády, kulturní a historickou Mekkou metropole, ale i domovem několika desítek tisíc rezidentů. Vítejte na prestižní adrese…

Praha 1 home page (Internet Projekt,a.s., reference)

Rozsáhlý informační portál

ilustrationInformační portál Prahy 1 (WSW) je jedním ze 3 hlavních subsystémů nově budovaného informačního systému ÚMČ Praha 1. Jeho hlavním cílem je pravidelně informovat občany o činnosti MÚ a být zdrojem povinně zveřejňovaných informací. V nově zavedeném systému Radnice se má tento portál stát nejdůležitějším komunikačním kanálem.

Robusní CMS OpenText

Pro zajištění možnosti jednoduché správy a editace obsahu, stejně jako snadné integrace a sdílení dat mezi okolními systémy, byla pro technické zabezpečení informačního portálu WSW zvolena eCMS platforma RedDot (OpenText Web Solution Suite), která disponuje velmi intuitivním a jednoduchým uživatelským rozhraním a širokými integračními možnostmi (SAP, Lotus Notes, Agendio). Úřadu MČ Praha 1 tak dnes umožňuje dlouhodobý konzistentní rozvoj komunikace i postupné naplňování cíle tzv. Smart administration.

Praha 1 podstránka (Internet Projekt,a.s., reference)
Home page
Home page
Podstránka
Podstránka
Podstránka 2
Podstránka 2