Reference

Reference

Elite Bath

Reference

V pořadí druhá elegantní microsite pro společnost SIKO Koupelny, a.s. Jedná se o separátní značku Elite Bath, zaměřenou na luxusní koupelny a plný servis s tím spojený. Naším úkolem bylo připravit web zaměřený čistě na propagaci Elite Bath.

Elite Bath - SIKO Koupelny

Luxusní koupelny Elite Bath

ilustrationCílem projektu bylo vytvořit značku zaměřenou na klientelu, která vyžaduje luxus od samotného návrhu až po kvalitu zpracovaní zakázky. SIKO Koupelny je vnímaná jako značka „pro všechny“, která není tak často využívaná pro realizace luxusních koupelen, což má změnit Elite Bath.

Cílem samotného webu je rozšíření podvědomí o této službě. Prezentace již realizovaných prací a hlavně generování potencionálních zájemců o tento typ služby.

Sitecore se opět osvědčil

SIKO Koupelny je držitelem multiprojektové licence k platformě Sitecore, na kterou postupně migruje veškeré svoje projekty. Sitecore v tomto ohledu vyhovuje ve všech požadavcích klienta vlastnícího několik rozsáhlých prezentací i mikrostránek, kdy vše spravuje pohodlně z jednoho místa pomocí společné pokročilé administrace. Navíc se platforma Sitecore v tomto směru výborně osvědčila v předchozím projektu Koupelna na klíč.

Elite Bath - O Nás
Elite Bath (Homepage)
Elite Bath (Homepage)
Elite Bath - O nás
Elite Bath - O nás
Elite Bath - Katalog
Elite Bath - Katalog