Reference

Reference

Barrandov Studio

Reference

Filmové ateliéry na pražském Barrandově jsou pro Čechy symbolem toho, co pro Američany představuje Hollywood. Za 80 let své existence mají na svém kontě více než 2500 filmů

Barrandov home page (Internet Projekt, a.s., reference)

SEO v naší režii

ilustrationVýroba českých filmů je jedním z pilířů aktivit Barrandova, zahraniční zakázky pak tvoří ten druhý. Lidé v Barrandov Studios si proto velmi dobře uvědomují, že chtějí-li se mezi filmovými profesionály z celého světa profilovat jako prestižní, konkurenceschopná společnost, srozumitelná a pro vyhledávače přívětivá (SEO) prezentace je pro ně nezbytností.

Aktualizace obsahu s IP CMS

Internetová prezentace pro společnost Barrandov Studios není naší premiérou. Jde o redesign jejích původních stránek, které před několika lety rovněž vyšly z naší dílny. K 80. výročí této naší české Továrny na sny jsem připravili vizuálně čistou, jednoduchou korporátní prezentaci ve dvou jazykových mutacích s důrazem především na obsah.  Součástí dodávky byla rovněž implementace publikačního systému IP CMS, která dnes tiskovému oddělení firmy umožňuje kompletní administraci obsahu i struktury celé prezentace.

Barrandov podstránka (Internet Projekt, a.s., reference)
Home page
Home page
Podstránka
Podstránka
Podstránka 2
Podstránka 2