Reference

Reference

Asociace.BIZ

Reference

Tato profesní organizace vznikla z popudu chránit a prosazovat zájmy renomovaných českých internetových agentur. I my se hrdě hlásíme ke členství v Asociaci.BIZ…

Asociace.BIZ podstránka (Internet Projekt, a.s., reference)

S .BIZ efektivněji

ilustration

Prezentace Asociace.BIZ je místem, kde se setkávají dodavatelé internetových řešení. Propojuje znalosti programátorů, analytiků, vývojářů, tvůrců interaktivních marketingových kampaní, designerů a copywriterů tak, aby se kontinuálně zvyšovala kvalita řešení a spoluvytvářením technických standardů docházelo k rozvoji internetu a elektronických médií.

Na platformě OpenText

Vytvořit prezentaci pro asociaci, která sdružuje špičku v oboru internetových řešení a každoročně navíc pořádá prestižní soutěž Internet Effectiveness Awards, není snadný úkol. Nikoho proto asi nepřekvapí, že řešení jsme se rozhodli postavit na publikační platformě OpenText Web Solution Suite, světové jedničce v segmentu Enterprise Content Managementu. Výsledkem je jednoduchá, přehledně členěná prezentace, postavená na průběžně aktualizovaném obsahu, která asociaci přibližuje stávajícím i potenciálním členům.

Asociace.BIZ podstránka (Internet Projekt, a.s., reference)
Home page
Home page
Podstránka 1
Podstránka 1
Podstránka 2
Podstránka 2