Reference

Reference

ACO Marine

Reference

ACO Marine je ekologicky orientovaná mezinárodní společnost, úspěšně podnikající v oboru unikátních systémů pro úpravu odpadní vody na lodích, ale i v pobřežní technologii

ACO Marine home page (Internet Projekt, a.s., reference)

Na vlně eko-systémů

ilustrationKorporátní prezentace v anglickém jazyce dynamicky a věcně představuje působení společnosti ve stále se rozvíjejícím oboru ekologické výstavby lodí od prvotních návrhů až po jejich finální realizaci. Svým zákazníkům se ACO Marine prezentuje jako partner, stavící na certifikované technologii, vysoké efektivitě a profesionálních výkonnostních standardech.

Pod plachtami OpenText

Jako člen mezinárodní prestižní sítě ACO group se zastoupením ve více než 40 zemích světa očekával klient od své prezentace na internetu více než od běžného firemního profilu. Primární akcent kladl na možnost jednotné správy dat či informací a jejich integrace z více systémů, možnost verzování, popřípadě sdílení dat a v neposlední řadě i celkovou bezpečnost. I to byly důvody, proč jsme se v rámci dodávky našich služeb rozhodli pro implementaci špičkové eCMS platformy RedDot (OpenText Web Solution Suite).

ACO Marine podstránka (Internet Projekt, a.s., reference)
Home page
Home page
Podstránka
Podstránka
Podstránka 2
Podstránka 2