Profil společnosti

Profil společnosti

Profil společnosti

Profil společnosti

Jsme internetová agentura. Moderní a dynamická, hlavně však ryze česká. Název naší firmy ostatně mluví sám za sebe. Od počátku do konce každého námi realizovaného projektu jsme s ním intenzivně propojeni.

Internetem žijeme a pracovat s ním nás baví. Stejně tak nás baví věnovat se našim klientům a plnit jim jejich přání.

V naší nabídce naleznete moderní ECM (ECMS) a WCM (WCMS, CMS - Web Content Management System) nástroje a redakční a publikační systémy, stejně jako B2C a B2B platformy (e-shop, e-commerce, aukce), rezervační a vstupenkové aplikace, řešení integrovaná s předními ERP produkty (SAP, MS Dynamics apod.) a celou řadu dalších produktů a služeb. Orientujeme se rovněž na internetový marketing, optimalizaci prezentací pro vyhledávací služby (SEO), přístupnost a webdesign jako takový.

Od roku 2001 zákazníkům úspěšně nabízíme komplexní portfolio služeb související s vytvořením, správou, provozem a rozvojem firemních, produktových nebo projektových internetových prezentací, informačních portálů, intranetů, extranetů a obchodních řešení. Ambice vymanit se nálepce běžné internetové full service agentury nás přesto motivovala k užší specializaci. Naší doménou je proto problematika správy obsahu (Content Management, Enterprise Content Management), v níž vidíme obrovský potenciál.

Jako Advanced partner kanadské společnosti RedDot / OpenText (nejvyšší partnerský status v regionu) se zabýváme dodávkami a implementací této vyspělé publikační platformy (RedDot CMS / OpenText Web Site Mangement). Od roku 2010 jsme rovněž partnery dánských profesionálů Sitecore, jejichž produkty Sitecore CMS, Online Marketing Suite, Email Campaign Manager, E-Commerce Suite a Portal nabízíme. Pro obě platformy disponujeme nejširším implementačním zázemím, nejvyšším počtem certifikovaných vývojářů včetně administrátorů a bohatými zkušenostmi s jejich nasazováním. Českým a slovenským zákazníkům díky tomu přinášíme reálnou možnost profesionální implementace řešení té nejvyšší kvalitativní úrovně.

Za léta našeho působení na trhu jsme pochopili, že není malých klientů. V referenčním portfoliu Internet Projektu proto naleznete široké spektrum realizovaných projektů od drobných zakázek pro malé firmy, přes náročné webové prezentace velkých společností, až po rozsáhlá portálová řešení, vyvinutá na objednávku státních organizací či institucí. Vážíme si všech a vždy se snažíme, abychom maximálně naplnili představy našich zákazníků, byť jsou sebenáročnější. I proto klademe obrovský důraz na systém řízení kvality. Od ledna 2011 je naše společnost jako jediná ve svém oboru držitelem komplexní sbírky certifikátů: ISO 9001:2008,  ISO/IEC 27001:2005, ISO 14001:2004 a ISO 18001:2007, což jen potvrzuje naší striktní orientaci na celkově špičkovou kvalitu služeb, která je z našeho pohledu klíčovým předpokladem úspěchu u klienta.