Internet Projekt, a.s. - Enterprise CMS a Web CMS, OpenText, SiteCore, RedDot, Portál, Intranet, Webdesign

Internet Projekt, a.s. - Enterprise CMS a Web CMS, OpenText, SiteCore, RedDot, Portál, Intranet, Webdesign

Enterprise CMS
a Web CMS

odkaz

Jednoduchá tvorba, správa, integrace a další rozvoj web prezentace či portálu na profesionální úrovni. Špičková řešení OpenText a Sitecore CMS. Více než redakční systém.

zobrazit

WWW a WEB
prezentace

odkaz

Individuální návrhy technicky, obsahově precizních web prezentací, vytvořených dle nejnovějších trendů a efektivně optimalizovaných pro vyhledávače - SEO.

zobrazit

Portály, Intranety
a Extranety

odkaz

Portálová řešení pro správu a provoz rozsáhlých informačních nebo aplikačních portálů, intranetů či extranetů. Implementace špičkových nástrojů na klíč, integrace.

zobrazit

E-commerce,
e-shopy, B2B, B2C

odkaz

E-commerce a e-shop. Klasická B2C a B2B řešení nebo kombinovaná komplexní B2B a B2C řešení integrovaná s Vaším informačním systémem.

zobrazit

SEO, iMarketing

odkaz

Kvalitní SEO (optimalizace pro vyhledávače) pro umístění na předních místech ve  vyhledávacích službách a další vysoce účinné nástroje online marketingu.

zobrazit

Naše řešení pro:

Malé a střední firmy

Vážíme si všech našich klientů.

Jste-li malý nebo středně velký klient, i vy pro nás máte velkou váhu! Na komplexy se u nás nehraje. Umíme obsloužit kohokoli a také to více než s chutí děláme. Bez výjimky. Klademe přitom důraz na osobitý a vysoce profesionální přístup k individuálním potřebám každého našeho zákazníka.

Kromě graficky působivých firemních prezentací a produktových či projektových microsites, jsme schopni navrhnout plnohodnotné a dokonale funkční aplikační řešení, které vám, jakožto malé či střední firmě, umožní využít Internet coby mocný komunikační a obchodní nástroj k zefektivnění vašeho podnikání.

ukázat reference

vice informací

Ukázky naší práce:

 

Velké firmy

Velká korporace, hledající inovativní IT řešení, si dnes již nemůže dovolit nepohybovat se na špičkové úrovni.

Ať už je předmětem vašeho zájmu skupinová webová prezentace, prostý web, produktová nebo projektová microsite nebo firemní intranet či rozsáhlý portál, nalezneme pro vás vysoce funkční a efektivní řešení, která poskytnou maximální možnou míru přidané hodnoty a komfortu vašim zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům a vám zároveň sníží náklady, potažmo zvýší zisky.

Jako zkušený partner renomovaných společností, které díky naší precizní znalosti informačních technologií nyní profitují ze svých internetových aktivit, víme, o čem je řeč. I vás můžeme v tomto směru dostat do první ligy a ochotně vám pomůžeme se v ní udržet.

ukázat reference

vice informací

Ukázky naší práce:

 

Státní správa a samospráva

V oblasti internetových řešení pro státní správu a samosprávu nejsme žádní začátečníci.

Máme zkušenosti s rozsáhlými informačními portály, založenými na decentralizovaném způsobu pořizování informací a systémové integraci. Umíme vytvořit rozsáhlá aplikační řešení, databáze, dokumentová úložiště a dokumentové sklady, integrovat portálové aplikace a informační systémy.

Dokážeme provést analýzu přístupnosti a použitelnosti, vyškolíme budoucí editory a vaši administrátoři získají prvotřídní podporu a péči. Naším cílem je zkrátka implementovat ta nejsložitější řešení tak, aby státním organizacím, samosprávám, občanům a firmám co nejvíce usnadnila vzájemnou komunikaci.

V rámci našich služeb nabízíme komplexní servis pro portálová řešení včetně systémové integrace.

Díky bohatým zkušenostem a týmu zkušených profesionálů se do každé, byť sebekomplikovanější zakázky pouštíme sebevědomě. Věříme ostatně, že jeden z největších informačních portálů České Republiky, resortní web Ministerstva financí ČR, který figuruje v našem portfoliu, nám k tomu dává právo.

ukázat reference

Ukázky naší práce:

 

Internet Projekt, a.s. logo

Internet Projekt, a.s.

Jsme česká profesionální internetová agentura. Certifikovaný Solution Partner Sitecore a Advanced Partner OpenText pro ČR a SR. Dodáváme řešení, technologie a služby, které vám v éře digitálního věku pomohou uspět na webu, uvnitř firmy nebo u vašich obchodních partnerů. 

Implementujeme robustní nástroje pro správu obsahu, tedy CMS a Enterprise CMS nebo redakční a publikační systémy, které změní váš pohled na správu a práci s obsahem v jakémkoli prostředí. Nástroje, se kterými správa firemního webu, intranetu, rozsáhlého portálu nebo stovek mikrostránek nebude vaší noční můrou a díky kterým rychle zapomenete na své původní řešení.

Marketérům naše řešení umožní orientovat se na skutečný obchodní výkon webu a marketingových aktivit. Pomocí profilování a personalizací v reálném čase zajistíme cílenější, přesnější a účinnější komunikaci různými komunikačními kanály, bez ohledu na to, jestli jde o web, e-mail nebo sociální sítě. S marketingovou automatizací získáte silný nástroj pro organizaci typických operací a k ruce vám budou podrobné statistiky, reporting a výstupy webové a obchodní analytiky.

Provedeme vás světem e-commerce, ať tím myslíme malý e-shop, jiné B2C řešení nebo rozsáhlý B2B portál integrovaný se SAP, Microsoft Dynamics nebo Helios. Optimalizujeme vaše prezentační a nákupní procesy, dodáme vám data pro důležitá rozhodnutí, umožníme online reporting všeho důležitého a váš byznys se tak stane skutečně online. Slovo integrace vás přestane děsit a procesy začnou fungovat, jak mají.

To vše na špičkových technologiích předních světových producentů a lídrů trhu (Sitecore, OpenText) nebo na našich vlastních řešeních (IP Business Platform, IP CMS) respektujících vaše potřeby a možnosti a s jistotou odpovědného přístupu, kvalitního servisu a profesionální podpory. 

více informací  

RedDot logo OpenText logo Sitecore logo Asociace.biz logo

Profesionalita:

ISO 9001:2008 ISO/IEC 27001:2005 ISO 14001:2004 IHSAS 18001:2007